פעילויות בית הספר

http://www.tau.ac.il/humanities1/history-school


מכוני מחקר ופעילותם

מכון מינרבה להיסטוריה גרמנית מקיים כנסים וסדנאות מחקר ומוציא לאור את ה- Tel Aviver Jahrbuch für deutscheGeschichte המפרסם בין היתר עבודות דוקטור של תלמידי בית הספר בגרמנית.

מכון סברדלין להיסטוריה ותרבות של אמריקה הלטינית מנהל פורום קבוע של תלמידי מחקר ומפרסם  את EIAL, כתב עת בנושאים הקשורים לתולדות אמריקה הלטינית, וכן סדרת ספרים בנושא "איברו-אמריקה".

מרכז משה דיין לחקר המזרח התיכון ואפריקה מקיים ימי עיון וכנסים, מציע לחוקריו שימוש בספריה על אוספיה ומוציא לאור את Tel Aviv Notes – סדרת פרשנויות בנושא המזרח התיכון וכן סדרות מונוגרפיות ומחקרים על ההיסטוריה  ותרבות המזרח התיכון, האסלאם ואפריקה.

המרכז ללימודים איראניים מקיים את פורום איראן ומפרסם את Iran-Pulse, ניתוח של אירועים שוטפים באיראן וכן סדרת מחקרים.

המרכז ללימודים בינלאומיים ואזוריים ע"ש דניאלס אברהם, הכולל את המכון ללימודים אירופיים ע"ש מוריס קוריאל ומכון קונפוציוס באוניברסיטת ת"א, מקיים כנסים וימי עיון וכן הרצאות שנתיות ע"ש מייסדיו.

המרכז ע"ש קמינגס ללימודי רוסיה ומזרח אירופה מנהל את הפורום ללימודי רוסיה ואירו-אסיה ומוציא לאור סדרת מונוגרפיות בהוצאת Frank Cass.

במסגרת המכון ע"ש ביסן לחקר התודעה ההיסטורית רואה אור כתב העת "History and Memory".

"Mediterranean Historical Review" רואה אור בחסות הפרויקט בהקמה לחקר ההיסטוריה של תרבויות הים התיכון. כתב העת של בית הספר להיסטוריה, זמנים, יוצא לאור ברציפות זה שלושים שנה, מופק על-ידי ביה"ס, האוניברסיטה הפתוחה והחברה ההיסטורית הישראלית והפך בשל תכניו וצורתו המרהיבה לייחודי בנוף התרבות בישראל.