קורסי החוג לספרות.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680111201 - מבוא לתורת הספרות
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
* חובה לקחת תרגיל לקורס הנ"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680111301 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
מר גיא ארליך | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680111302 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עידו פלד | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
0680111303 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' יעל איזנברג | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0680100501 - יסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
* חובה לקחת תרגיל לקורס הנ"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680100601 - תרגיל ביסודות השיר
גב' ורד שמשי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0680100602 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מרים שורץ | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680100603 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ירדן בן-צור | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0680100001 - מבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
* חובה לקחת תרגיל לקורס הנ"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680111101 - תרגיל במבוא לסיפורת
מר שי עבדי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
0680111102 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' תום דרוקר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0680111103 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עידו פלד | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0680111601 - יצירות מופת בשירה העברית בימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
* ניתן לקחת בשנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680130501 - תחנות יסוד בספרות המערב א'
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א'+ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
* ניתן לקחת בשנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
* ניתן לקחת בשנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680317401 - יין, חשק, ובדיחות רציניות
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0680317701 - על תבונה ורגישות: לשון הרגש בספרות ההשכלה והתחיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יחיל צבן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
** הקורס איננו מחייב ידיעת השפה הערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680280101 - מ-ערב: אוריינטציה בתרבות המערבית
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0680701101 - סדנת יצירה ותרגום בין ערבית לעברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר ד"ר זהייה קונדוס | סמסטר א' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
** הקורס אינו מחייב ידע מוקדם בערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680317601 - דיוקן האמן - והאמנית - כאיש צעיר
ד"ר גדעון טיקוצקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0680120301 - מבוא לספרות העממית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0680318001 - כותבות ישראליות מזרחיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0680130201 - בעיות יסוד בתורת הספרות בראי הקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 456 |
0680317901 - האחים שבתאי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680730401 - תולדות תרגומי המקרא: מבוא היסטורי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0680210501 - שנות ה-60 בשירה העברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורית מיטל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0680318201 - סודות ושקרים: מה מסתירה הספרות?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איל בסן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0680317801 - "פואטיקה קולינרית": מבט ספרותי על תרבות המזון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יחיל צבן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0680317501 - תן למוזיקה לדבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל זינדר מר שלומי פריג' | סמסטר ב' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | ביה"ס למוזיקה | מ014 |
0680317301 - יהושע קנז ויהודית הנדל: על האלביתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0680327101 - קשב לספרות – מבט קוגניטיבי על קריאה ספרותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אמיר חרש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0680210201 - איש-חידה: משה בספרות העברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680212301 - הדרשה - בין רטוריקה לספרות עממית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
** הקורס פתוח לרישום גם לתלמידי שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680212501 - בראשית ברא: הפרק הראשון בספר בראשית
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
** הקורס פתוח לרישום גם לתלמידי שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680316801 - הספרות והניטרלי
ד"ר איל בסן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0680316001 - כאב בשר ודם, על הגוף המתענג והסובל בשירה העברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורית מיטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0680312901 - החוויה הנאראטיבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0680212701 - על הזהות הפלסטינית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנאר מח'ול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
** הקורס פתוח לרישום גם לתלמידי שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680306201 - מה נשים כותבות? סקס-טקסט- סקסט
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680212401 - הכתיבה החדשה באמריקה הלטינית
ד"ר דניאל בלאושטיין | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
** הקורס איננו מחייב ידיעת השפה הערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680210101 - ז'אנרים, קונבנציות וקלישאות
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0680280101 - מ-ערב: אוריינטציה בתרבות המערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0680701101 - סדנת יצירה ותרגום בין ערבית לעברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר ד"ר זהייה קונדוס | סמסטר א' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
** הקורס אינו מחייב ידע מוקדם בערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680311601 - פסיכואנליזה, מגדר וספרות
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0680130201 - בעיות יסוד בתורת הספרות בראי הקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 456 |
0680324201 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
0680830801 - "התרבות האחרת": פרקים לתולדות ספרות היידיש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
** הקורס אינו מחייב ידיעת השפה היידיש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680211801 - ספרות האובססיה
ד"ר אייל דותן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0680730401 - תולדות תרגומי המקרא: מבוא היסטורי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0680318201 - סודות ושקרים: מה מסתירה הספרות?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איל בסן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0680131201 - מסרוונטס עד וולף: יצירות מופת בספרות המערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
** דרישת קדם: תחנות יסוד בתרבות המערב א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680211901 - מקיואן: מונוגרפיה
ד"ר אייל דותן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0680325401 - צדק ופמיניזם בקולנוע ובספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |
0680212801 - פוטוריזם: בחזרה לעתיד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0680212201 - המשפט של קפקא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680324301 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
** מומלץ לשמוע קודם את חלק א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680327101 - קשב לספרות – מבט קוגניטיבי על קריאה ספרותית
מר אמיר חרש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0680212601 - The Holocaust in American Culture - השואה בתרבות אמריקנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
** הקורס יינתן בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680211501 - הבן האובד: סיפורי הברית החדשה
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
** הקורס פתוח לרישום גם לתלמידי שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680312901 - החוויה הנאראטיבית
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0680323301 - ז'אן ז'נה: האסתטי, המיני, הפוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סתר שאול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0680212701 - על הזהות הפלסטינית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנאר מח'ול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
** הקורס פתוח לרישום גם לתלמידי שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680306201 - מה נשים כותבות? סקס-טקסט- סקסט
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680411301 - ספרות, חברה ופוליטיקה
פרופ' מישל קאהן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0680406101 - ספרות דור תש"ח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0680424001 - דרום ארה"ב ואמריקה הלטינית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0680410001 - לאה גולדברג וראשית השירה הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
0680424101 - מה זאת אהבה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
0680407801 - הגירה וגלותיות בספרות העברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | ווב | 105 |
0680423701 - הבלש: ביוגרפיה של דמות ספרותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר דרור משעני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
** הקורס סגור בפני מי שלמד את השיעור
** "הבלש: ביוגרפיה של דמות ספרותית"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680411101 - הרומן הרומנטי - ומה הלאה?
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0680402501 - עגנון: ייצוגי הלא מודע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | גילמן | 304 |
0680423601 - גיבורים וקדושים בספרות העממית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680423401 - מזמורים: קולות, קהילות ושאלת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל זינדר פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0680424201 - לפני ואחרי הקוויר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סתר שאול | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0680423901 - הפנטסטי בראי הקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 260 |
0680423801 - הומור יהודי: ספרות, קולנוע וביקורת חברתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680600001 - סדנה בפרוזה (לשנה א')
מר דרור משעני | סמסטר א' | סדנה | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0680600202 - סדנה בשירה (לשנה א')
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' אורית גידלי | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
ניתן ללמוד קורסים אחרים מהחוג ללשון עברית באישור החוגים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0614140701 - תחביר עברי
ד"ר עינת גונן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
0614140201 - הלשון העברית לתקופותיה א': פרקי מבוא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעיה חזון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 001 |
0614140702 - תחביר עברי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עינב פלק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
0614243401 - סמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורד סיידון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0614140703 - תחביר עברי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עינת גונן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
קורסי חובה למסלול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680630301 - סדנת כתיבה לב"א: כתיבה מסאית
ד"ר מיכל בן-נפתלי | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
0680630401 - מפגשים עם יזמות בתרבות וספרות: סדנא מעשית ומחקרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
סדנאות ממסלול תרגום למסלול כתיבה יוצרת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680701101 - סדנת יצירה ותרגום בין ערבית לעברית
ד"ר אלמוג בהר ד"ר זהייה קונדוס | סמסטר א' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
** הקורס אינו מחייב ידע מוקדם בערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680702801 - סדנה בעריכת תרגום
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0680601601 - סדנה בתרגום פרוזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 101 |
** מומלץ לקחת קודם את הסדנה בעריכת תרגום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680605301 - סדנה בכתיבת טבע: סדנת פרוזה לשנים ב' ג'
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר א' | סדנה | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
0680605501 - סדנת פרוזה שנים ב' ו-ג' (תשע"ט)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' איילת צברי | סמסטר א' | סדנה | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0680605401 - איך יוצרים עלילה: סדנת פרוזה לשנים ב'-ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר דרור משעני | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680605601 - סדנת שירה שנים ב' ו-ג' (תשע"ט)
גב' שרון אס | סמסטר א' | סדנה | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0680605701 - סדנת שירה שנים ב' ו-ג' (תשע"ט)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' נעם פרתום | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
מבואות חובה - שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680730401 - תולדות תרגומי המקרא: מבוא היסטורי
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
** בתשע"ט הקורס "מבוא לתורת התרגום" לא יינתן
קורסי בחירה בתרגום ותרגומיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
** הקורס איננו מחייב ידיעת השפה הערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680280101 - מ-ערב: אוריינטציה בתרבות המערבית
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0680560301 - סדנה: מיטב המלים במיטב סדרן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דורי מנור | סמסטר ב' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680423801 - הומור יהודי: ספרות, קולנוע וביקורת חברתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
** מטלת הסיום במסגרת מסלול תרגום תהיה עבודת רפרט בלבד
סדנאות חובה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680702801 - סדנה בעריכת תרגום
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0680601601 - סדנה בתרגום פרוזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 101 |
** מומלץ לקחת קודם את הסדנה בעריכת תרגום
סדנה בתרגום (ז'אנר נוסף)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680701101 - סדנת יצירה ותרגום בין ערבית לעברית
ד"ר אלמוג בהר ד"ר זהייה קונדוס | סמסטר א' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
** הקורס אינו מחייב ידע מוקדם בערבית
ניתן ללמוד קורסים אחרים מהחוג ללשון עברית באישור החוגים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0614140701 - תחביר עברי
ד"ר עינת גונן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
0614140201 - הלשון העברית לתקופותיה א': פרקי מבוא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעיה חזון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 001 |
0614140702 - תחביר עברי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עינב פלק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
0614140301 - הלשון העברית לתקופותיה ב': קריאה מודרכת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עינב פלק | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 106 |
0614243401 - סמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורד סיידון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0614140703 - תחביר עברי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עינת גונן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0614140302 - הלשון העברית לתקופותיה ב': קריאה מודרכת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עינב פלק | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 106 |
0614243601 - תחביר למתקדמים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורד סיידון | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 102 |
** דרישת קדם: השתתפות בקורס "תחביר עברי"
תלמידי ב.א. מתקדמים בעלי ממוצע 85 ומעלה
יכולים לבחור בסמינרים מלימודי התואר השני באישור המורה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680502201 - מפגשי מחקר
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680502202 - מפגשי מחקר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680519201 - דקונסטרוקציה לספרות וקולנוע
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680518801 - שירה וזוהר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר מר יעקב ביטון | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0680519001 - מיניות וגוף בשירה העברית החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0680518701 - שירים זזים: מכתב יד למהדורה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0680506301 - מהשכלה למודרניזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 211 |
0680516501 - הסיפור הקצר בראי הקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
** סגור בפני מי ששמע במסגרת התואר הראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680831001 - ספרות השואה וסוגיות בשפה
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0680831101 - סיפורים ביידיש מהעת החדשה מוקדמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאודיה רוזנצוייג | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0680521301 - הסיפור הרוסי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רפי צירקין סדן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680515201 - המחבר ב/ויצירתו: טקסט וקונטקסט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מישל קאהן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0680518901 - שקיעתו של הלדרלין: שירה, הגות, שיגעון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
0680516201 - מזרחיות בספרות הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680521101 - מחשבות על פוסט בהקשר מזרחי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680519301 - לצאת מהאני: על האפשרות לחריגה עצמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
0677405301 - המשפחה היהודית במזרח אירופה: היסטוריה וספרות, דימוי ומציאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0680516401 - קריאות במודרניזם צרפתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל בן-נפתלי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0680521201 - סיפור, מבט, מגדר, אחריות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680517701 - "לכל הרוחות" סדנת עריכה של כתב העת - א'
מר דרור משעני | סמסטר א'+ב' | סדנה | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 260 |
** הסדנה תינתן אחת לשבועיים, ותתחיל בשבוע השני לסמסטר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680560501 - ביקורת ואמת? סדנה בביקורת
ד"ר סתר שאול | סמסטר א' | סדנה | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0680560301 - סדנה: מיטב המלים במיטב סדרן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דורי מנור | סמסטר ב' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680560401 - סדנה: קווים לדמותנו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יובל שמעוני | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
הקורס "כתיבה יהודית ותיאוריות ספרותיות" אינו מתקיים השנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680831001 - ספרות השואה וסוגיות בשפה
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0680831101 - סיפורים ביידיש מהעת החדשה מוקדמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאודיה רוזנצוייג | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
2172162001 - יידיש מתחילים
ד"ר דניאל בירנבאום | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–16:00 | ווב | 215 |
2172262001 - יידיש מתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דניאל בירנבאום | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 16:00–20:00 | ווב | 215 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677600001 - סמינר מחקרי בכתיבה אקדמית: מזרח אירופה ויהודיה
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ו' | 09:00–11:00 | גילמן | א317 |
* המפגשים יתקיימו אחת לחודש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621970101 - סמינר בינאוניברסיטאי בהיסטוריה של מזרח אירופה
ד"ר דינה מויאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
* המפגשים יתקיימו אחת לחודש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680521301 - הסיפור הרוסי
ד"ר רפי צירקין סדן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0677405301 - המשפחה היהודית במזרח אירופה: היסטוריה וספרות, דימוי ומציאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677402201 - הבעל שם טוב ושבחיו: אגדה והיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דוד אסף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677412401 - אנטישמיות: מחקר אקדמי על היסטוריה ושנאה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677411801 - יחסי יהודים ופולנים בתקופת השואה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677406401 - מעמדה של האישה היהודיה בימי הביניים באשכנז
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677412201 - משפט אייכמן כאירוע מכונן בתודעת השואה בארץ ובעולם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0680830801 - "התרבות האחרת": פרקים לתולדות ספרות היידיש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0680831101 - סיפורים ביידיש מהעת החדשה מוקדמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאודיה רוזנצוייג | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0621329501 - שפה, תרבות וטרור בבולשביזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621905401 - תפנית ויזואלית בחקר ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621906601 - לשרוד את המהפכה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0621269301 - מתנגדי השלטון ברוסיה הצארית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
0621325501 - תרבות סוף המאה ה-19: וינה, פראג, בודפשט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
רשימת הקורסים מאוניברסיטת בן-גוריון מופיעה תחת "מבנה לימוד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0680280101 - מ-ערב: אוריינטציה בתרבות המערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0631200501 - מבוא לערבית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבי טל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 106 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: קורס "יסודות הדקדוק"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680111601 - יצירות מופת בשירה העברית בימי הביניים
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0677127901 - יהודי ארצות האסלאם: בצל הסהר ובכבלי המודרנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0680212701 - על הזהות הפלסטינית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנאר מח'ול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680317401 - יין, חשק, ובדיחות רציניות
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0680701101 - סדנת יצירה ותרגום בין ערבית לעברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר ד"ר זהייה קונדוס | סמסטר א' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
** הקורס אינו מחייב ידע מוקדם בערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680120301 - מבוא לספרות העממית
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0680318001 - כותבות ישראליות מזרחיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0680830801 - "התרבות האחרת": פרקים לתולדות ספרות היידיש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
** הקורס אינו מחייב ידיעת השפה היידיש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680730401 - תולדות תרגומי המקרא: מבוא היסטורי
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0680212301 - הדרשה - בין רטוריקה לספרות עממית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0671248501 - ארכיאולוגיה של מפגשים קולוניאלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0687247301 - בודהיזם באסיה חלק א':הבודהיזם בהודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687249401 - מחברת כפיפים למעצמה עולה : להבנת המחשבה הלאומית והפוליטית בה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0677113401 - עולמות יהודים בין כורש למוחמד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0821133101 - מבוא לאמנות עמי האסלאם: הראשית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריה קפיטיקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821134101 - מבוא לאמנות עמי האסלאם: התפארת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריה קפיטיקין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0631222001 - קווים מאפיינים בספרות הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0631113001 - מושגי יסוד באסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0631200101 - טיפוסי שוליים בספרות הערבית הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: הקורסים יסודות הדקדוק,
** קווים מאפיינים בספרות הקלאסית והתרגיל הנלווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631115001 - ערבית שימושית**
מר מאדי קבלאן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 105 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631224201 - הסיפורת הערבית המודרנית
ד"ר ח'אלד שיח' אחמד | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: לימוד הקורס יסודות הדקדוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631331001 - שירה ערבית קלאסית
פרופ' ג'יריס ח'ורי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: הקורסים יסודות הדקדוק, מבוא בתחום הספרות
** הקלאסית, וקווים מאפיינים בספרות הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631332001 - ז'אנרים ספרותיים קלאסיים
פרופ' ג'יריס ח'ורי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: הקורסים יסודות הדקדוק, מבוא בתחום הספרות
** הקלאסית, וקווים מאפיינים בספרות הקלאסית והתרגיל הנלווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631222201 - תרגיל בקווים מאפיינים בספרות הקלאסית
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: לימוד הקורס קווים מאפיינים בספרות הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631246801 - מבוא לפילוסופיה אסלאמית
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
** דרישת קדם: הקורס מושגי יסוד באסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631115002 - ערבית שימושית**
ד"ר ח'אלד שיח' אחמד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 105 |
** לתלמידים ששפת אמם ערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631114001 - מבוא לספרות ערבית מודרנית
גב' שיבי מייסון | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: לימוד הקורס יסודות הדקדוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631242301 - סוגת "אלפרג' בעד אלשדה".
ד"ר ח'אלד שיח' אחמד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: הקורס יסודות הדקדוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631224001 - יסודות השירה הערבית המודרנית
פרופ' ג'יריס ח'ורי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: הקורס יסודות הדקדוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631249401 - השירה הפלסטינית במאה ה-20
פרופ' ג'יריס ח'ורי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** הקורסים: יסודות הדקדוק, מבוא לספרות מודרנית,
** סיפורת מודרנית, יסודות השירה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631246101 - טקסטים עיוניים קלאסיים
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
** דרישת קדם: ידע בערבית ברמת פטור מהקורסים ערבית א' + ב'
** דרישת קדם: הקורס יסודות הדקדוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230101 - מבוא למשפט מוסלמי
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0622219801 - ירושלים-מן הכיבוש העוסמאני לתקופת המנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0622100201 - תולדות העמים המוסלמים 1500-600**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622219701 - תרבות פופולרית במזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
** הרישום לקורס נעשה באופן ידני במזכירות החוג למזרח תיכון
** ואפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622221801 - הפלסטינים: היסטוריה פוליטית, חברתית וכלכלית
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
** הרישום לקורס נעשה באופן ידני במזכירות החוג למזרח תיכון
** ואפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העות'מאנית
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21: מבוא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר השש יאלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
** פתוח לתלמידי שנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041358001 - סוציולוגיה של חציית גבול
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 110 |
0614140401 - הדקדוק הערבי וזיקתו לעברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר טל קיטנפלון | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 102 |
0614300301 - מדקדקי ימה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעיה חזון | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 103 |
0614301101 - עיונים בסגנונה של הפרוזה העברית המחורזת מימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידית נוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 104 |
0624100101 - מבוא לבלשנות שמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לטיציה צ'רקווליני | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0624200101 - מבוא לדיאלקטולוגיה ערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לטיציה צ'רקווליני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
ד"ר לטיציה צ'רקווליני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
** דרישת קדם: ידע בסיסי של ערבית קלאסית
** או דיאלקט ערבי כלשהו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0624200201 - ערבית פלסטינית
ד"ר לטיציה צ'רקווליני | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
ד"ר לטיציה צ'רקווליני | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
** דרישת קדם: "מבוא לבלשנות שמית"
** או "מבוא לדיאלקטולוגיה ערבית"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0612171101 - מבוא לפרשנות ימי הביניים: זרמים והתפתחויות
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0612200501 - קריאה בין-תרבותית בתנ"ך ובספרות המזרח הקדום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
**תלמידים שהשתתפו בעבר בשיעור "עם לבדד ישכון"
**לא יירשמו לשיעור זה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616100301 - מבוא למחשבת חז"ל - היסטוריה וספרות
פרופ' גדעון בוהק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0616242001 - קריאה ב"ספר חובות הלבבות"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0616200601 - עיון מתקדם במורה הנבוכים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0616100401 - מבוא למחשבת חז"ל - אמונות ודעות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדעון בוהק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0616100501 - מבוא לפילוסופיה יהודית של ימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עומר מיכאליס | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0616101401 - הפילוסופיה של הרמב"ם:ת"נ למבוא לפיל' יהודית של ימה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
1411910820 - מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
מר אבו פול ריאד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
0851671601 - הוליווד שעל הנילוס- תולדות הקולנוע המצרי והבניית הזהות הלאומ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ביזאוי איל שגיא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 212 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680407801 - הגירה וגלותיות בספרות העברית
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | ווב | 105 |
0680423601 - גיבורים וקדושים בספרות העממית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680423401 - מזמורים: קולות, קהילות ושאלת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל זינדר פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0680518801 - שירה וזוהר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר מר יעקב ביטון | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0677412301 - חקר היהדות ויהודי המזרח: סוגיות במעברי ידע במאות האחרונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309301 - ספרד באשכנז,ספרד במזרח:מבט משווה על יהדות מודרנית וישראליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0631300301 - קוראן ותורה: בין שני כתבי קודש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 101 |
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 101 |
** דרישת קדם: רוב קורסי החוג במגמת האסלאם בחוג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631400201 - עיונים בטקסטים בערבית בינונית ובערבית יהודית
פרופ' נאסר בסל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | ווב | 105 |
פרופ' נאסר בסל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | ווב | 401 |
**דרישת קדם: כל קורסי הדקדוק בשנה א+ב בחוג לערבית ואסלאם
** דרישת קדם: הקורס מבוא לערבית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631342701 - ספרות יצאה לשוט: יחסי גומלין בין הספרות הערבית בת ימה"ב
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
*דרישת קדם: כל קורסי הספרות הקלאסית בחוג לערבית ואסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622322401 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה*
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0659221001 - קריאה ב "ספר האופטיקה" של אבן אל - הית'ם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | ווב | 103 |
** הסמינר פתוח בפני תלמידים מצטיינים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659214001 - בעיית השפה במחשבת ימי הביניים
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
** הסמינר פתוח בפני תלמידים מצטיינים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659213701 - כלאם ופילוסופיה באסלאם: ממריבה לאינטגרציה
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
** הסמינר פתוח בפני תלמידים מצטיינים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659213501 - המדעים המודרניים והרפורמה באסלם
ד"ר זהייה קונדוס | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
** הסמינר פתוח בפני תלמידים מצטיינים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041379801 - בין האסתטי והפוליטי בחברה הפלסטינית: מבט אתנוגרפי
ד"ר פוראני חאלד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 426 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100001 - ערבית למתחילים
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 307 |
0622100002 - ערבית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0622200001 - ערבית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אילן רובין | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מר אילן רובין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מר אילן רובין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מר אילן רובין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
0622200002 - ערבית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631121001 - ערבית א'
מר מאדי קבלאן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–14:00 | ווב | 105 |
מר יוסף הירש | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 105 |
מר עומר חלבי | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–18:00 | ווב | 105 |
0631121401 - ערבית ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מאדי קבלאן | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
מר יוסף הירש | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
**דרישת קדם: הקורס ערבית א' (או ידע בערבית ברמת הקורס)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631101001 - יסודות הדקדוק**
מר מאדי קבלאן | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0631101002 - יסודות הדקדוק**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ביאטה שייחטוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
**דרישת קדם: פטור מהקורס ערבית א'+ב'
** (או ידע בערבית ברמת שני הקורסים)