לוח שנת הלימודים תשע"ה 2014/2015
קורסי תרבות הילד והנוער
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ תרבות הילד והנוער (מסגרת 701)
שיעורי חובה - בשנה א'
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662111501 - מפרפר נחמד לזהו-זה: הטלוויזיה החינוכית הישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662196401 - ילדים ויצירתיות: המקרה של המדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0662196501 - פוסט פורנוגרפיה ברשת: מין, אהבה וזהות דיגיטליים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662195901 - מרחב בספרות ילדים ישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
0633300201 - סדנה בתרגום ספרות ילדים - חובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר א' | סדנה | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
0602614301 - לגדול דיגיטלי: ילדות וילדים בעידן הדיגיטלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
0602601301 - לקרוא תמונה: איור בספרות ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אורנה גרנות | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0602601601 - ספרות הילדים העברית: מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 262 |
0608360101 - נישואין והורות - מבט אל פסקי הדין הרבניים והפסיקה לדורותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
0671216701 - ילדים וילדות במצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אור-לב ניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0680120301 - מבוא לאגדה ולספרות העממית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0602615401 - השכלה לילד - ראשיתה של ספרות הילדים היהודית באירופה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 449 |
0687218501 - חברה ומשפחה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0602613901 - החינוך לטבע בתרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
קורסים מפקולטות אחרות
ניתן להשתתף בקורס אחד בלבד, לתלמידי שנים ב'-ג'
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–13:00 | נפתלי | 210 |
1071290401 - מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מודריק ליעד | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1071232801 - "כחול זה צבע של בנים"? - סוגיות בפסיכולוגיה של מגדר** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יואל דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
**דרישת קדם: "מבוא לפסיכולוגיה " או לימוד פרקים: 2, 7,
0721300601 - הורים כמתווכים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ארם דורית | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | שרת | 432 |
1071290402 - מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מודריק ליעד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1071290401 - מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מודריק ליעד | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
בחירה מהפקולטה למשפטים
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לד"ק
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81
1411117001 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
1411211910 - דיני משפחה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
ד"ר הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411211911 - משפחה-קב' א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 13:15–14:45 | טרובוביץ | 203 |
1411310901 - משפט עברי: יחסים כלכליים במשפחה במשפט העברי בהשוואה למשפט הי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:15–11:45 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411712601 - בית המשפט לנוער: משפט, טיפול ומה שביניהם (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בן דוד ניצנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 17:00–18:30 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
סמינריונים (לפני הרישום נא לברר דרישות קדם)
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662311501 - ארץ סיפורי הפרא: ספרות ילדים בעידן הפוסטמודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת ברעם אשל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0602611501 - נוער ואתוס הנעורים בעולם הקלאסי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0680509301 - ייצוג המשפחה בספרות העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חנה נוה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
0602611401 - מהו ילד בפסיכואנליזה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חגית אלדמע | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |