קורסי לימודי דתות
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ לימודי דתות (מסגרת 697)
**הקבץ עם סמינר אפשר ללמוד רק מהחוגים היסטוריה של עם ישראל;
**הסטוריה כללית; לימודי התרבות העברית
**ופילסופיה
שיעורי חובה - בשנה א' מתכנית הלימודים במדעי הדתות:
0697100201 - מבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
ד"ר ורצברגר רחל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0697100501 - תרגיל במבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קלרה אונגר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
***ניתן לבחור בתרגיל במקום 2 ש"ס מלימודי הליבה
שיעורי ליבה - יש לבחור ב- 6 ש"ס)
0697100701 - מבוא לדתות העולם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מאייר ברברה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
**שיעור ליבה לכל התחומים
מתחום המבט הפילוסופיה:
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב מירב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0697100601 - מבוא למחשבה נוצרית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מאייר ברברה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0618104302 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0618104202 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618282001 - פילוסופיה הודית בת-זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0690120101 - מבוא למקרא: (א) הספרות לסוגותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690120201 - מבוא למקרא: (ב) המחקר לזרמיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690190201 - מבוא למחשבת חז"ל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדעון בוהק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
מתחום המבט ההיסטוריה והסוציולוגי:
0622602401 - השתקפות מנהגי הכפר בספרות הערבית המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' נאסר בסל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
פרופ' נאסר בסל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671238301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה: האלף הראשון לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 002 |
0621118301 - היסטוריה חברתית של ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100201 - מבוא לתולדות הערבים והאסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
קורסי החוג ללימודי מזרח אסיה אינם מיועדים לתלמידי החוג
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
שיעורי בחירה במבט הפילוסופיה - לפי חוג
מהחוג לפילוסופיה
**יש לבדוק תנאים מקדימים לקורסים ורקע מתאים בתחום
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618222401 - תרגיל צמוד לנ"ל - הודית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיאה אריאלי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0618222601 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0687216001 - בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0618228101 - מהי פילוסופיה השוואתית? (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון שור | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0618282001 - פילוסופיה הודית בת-זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618220801 - דרכים שאי אפשר לדבר עליהן: עיונים בהגות דאואיסטית מוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0618282001 - פילוסופיה הודית בת-זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618233401 - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט - שיעור יסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0618253801 - הפילוסופיה של מרטין בובר: אני-אתה ושאלת האלוהים (תאריך בחינה) | ||||||
מר שמואל רותם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 306 |
0618235801 - בחירות קיומיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תמי יגורי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב מירב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0618222601 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618220901 - פילוסופיה של הדת - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0618221301 - תרגיל צמוד לנ"ל - דת (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פולד | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
סמינריונים מהחוג לפילוסופיה: לפני הרישום נא לברר דרישת קדם
0618386501 - שפת קודש ושפת חול (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 449 |
0659247501 - מטפיזיקה, פוליטיקה ודת במחשבתו של אל-פאראבי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 450 |
0618384101 - הודו: פילוסופיה וקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0618386901 - שאלת הרוע והבחירה החופשית בפילוסופיה הנוצרית הקדומה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
מהחוג ללימודי מזרח אסיה
**לא לתלמידי החוג להלימודי מזרח אסיה
0687206901 - להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687242501 - חברה ודת ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687212001 - הודו בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0687243801 - מוות ואלמוות בהודו הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687214601 - אלים שדים ואבות בדת הסינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 207 |
0687240801 - ריטואלים של דאו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
שיעורי בחירה במבט היסטוריה , חברתי ודתי
**יש לבדוק תנאים מקדימים לקורסים ורקע מתאים בתחום
0662118601 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0671103401 - דת ומיתולוגיה של מסופוטמיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0622910201 - מבוא להיסטוריה של אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0631122001 - האסלאם הקדום בראי האסלאם המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 106 |
מהחוג להיסטוריה כללית
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה: לפני הרישום נא לברר דרישת קדם
0621201201 - רדיפות הנוצרים באימפריה הרומית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621241801 - חטא וחוטאים בימי הביניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
מהחוג ללימודים קלאסיים
0672120201 - מבוא לספרות רומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0672110201 - מבוא לספרות היוונית הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אייל ניסני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 207 |
0672120201 - מבוא לספרות רומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0672153301 - עצת האורקולום: נבואות והשלכותיהן במיתולוגיה היוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
מהחוג ללימודי מזרח אסיה
**לא ניתן ללמוד סמינר/פרוס בחוג ללימודי מזרח אסיה
0687206901 - להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687242501 - חברה ודת ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687212001 - הודו בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0687217201 - קוסמולוגיה ורפואה בסין מהשאנג ועד החאן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687242901 - גיאוגרפיה קדושה, עליות לרגל ותיירות בהודו העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687242601 - דרך הבודהיסטווה: פילוסופיה ופרקטיקה בבודהיזם המהאיאני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0687240201 - נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילה קלמפרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687219301 - כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסנת אלכביר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0687241401 - התגבשות הרפואה בחאן: מהשאיפה לחיי נצח ועד הטיפול במחלות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687213001 - הודו בעיניים מערביות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0687240801 - ריטואלים של דאו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
0677106101 - יהודים ונוצרים בימה"ב(עד מסעי הצלב 1096) (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0677110101 - העיר והקהילה בספרד בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
0677125501 - יהודי ארה"ב במאה ה-20: ציונות, השתלבות, פוליטיקה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מתיו סילבר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0677113401 - עולמות יהודים בין כורש למוחמד (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל רוטמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 102 |
ד"ר יובל רוטמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 102 |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
0677105801 - "ארון הספרים היהודי": מקורות לחקר תולדות ישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 105 |
0677210101 - התנועות הדתיות ביהדות המאה ה-19 וה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | קרטר | 203 |
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | קרטר | 203 |
0677207801 - יהודי, שומרוני ונוצרי נפגשים בא"י בתקופה הביזנטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 105 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 105 |
0677106201 - יהודים בעולם הנוצרי של ימה"ב (ממסע הצלב הראשון) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0677125301 - שרשי המודרניות: יהודי אירופה במאה השמונה-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0677206201 - היצירה היהודית בראי ההיסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 102 |
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 102 |
סמינריונים מהיסטוריה של ע"י: לפני הרישום נא לברר דרישת קדם
0677365101 - הכרוניקות של יהודי ספרד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 209 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 209 |
0677307101 - קדושים ועושי ניסים בעת העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יובל רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | קרטר | 202 |
ד"ר יובל רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | קרטר | 202 |
0677308201 - חברה במראה - הספרות התלמודית כמקור היסטורי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | קרטר | 202 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | קרטר | 202 |
0677303501 - יהודי אנגליה בימי הביניים: היבטים היסטוריים וכלכליים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | קרטר | 203 |
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | קרטר | 203 |
מהחוג לספרות
0680120301 - מבוא לאגדה ולספרות העממית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680130501 - תחנות יסוד בספרות המערב א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
מהחוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
0671231501 - בראשית - תהליכים ואירועים מכוננים בתקופת הברונזה הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671107401 - מבוא להיסטוריוגרפיה מקראית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עומר סרגי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671101001 - ראשית התרבות האנושית: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671103501 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671123801 - טקסט וממצא: מוסד המלוכה במזה"ק וייצוגיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 002 |
0671103101 - מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית ושל א"י בתקופות הקלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671216701 - ילדים וילדות במצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אור-לב ניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה
0622100201 - מבוא לתולדות הערבים והאסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622216201 - יהודים, ישראלים ושאלת ירושלים באסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0622219701 - תרבות פופולרית במזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר און ברק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0622210401 - השיעה מכניעות למהפכה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
0622215801 - לחיות כמוסלמי בעולם מערבי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0622201001 - האחים המוסלמים מחסן אל בנא עד מוחמד מורסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
מהחוג לערבית
0631223001 - קוראן ופרשנות** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
0631113001 - מושגי יסוד באסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0631222001 - קווים מאפיינים בספרות הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר לרנר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0631133401 - המקורות לחקר האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0631245501 - חיפוש אחר זהות: עיון בכתבי אבות המודרניזם האסלאמי (תאריך בחינה) | ||||||
מר ישראל שרנצל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
מר ישראל שרנצל | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0631133401 - המקורות לחקר האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0631246701 - קריאה בפרשנות הפילולוגית של הקוראן (תאריך בחינה) | ||||||
מר מאדי קבלאן | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0631211101 - מבוא לתיאולוגיה אסלאמית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קמילה אדנג | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
**ד"ק: הקורס מוסגי יסוד באסלאם
0631133001 - מבוא להלכה אסלאמית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קמילה אדנג | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0631300301 - קוראן ותורה: בין שני כתבי קודש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
0631122001 - האסלאם הקדום בראי האסלאם המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 106 |
סמינריונים מהחוג לערבית : לפני הרישום נא לברר דרישת קדם
0631416301 - המערב והאסלאם: עיונים בהגות על ציוויליזציות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אוריה שביט | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 106 |
0631300301 - קוראן ותורה: בין שני כתבי קודש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
מהחוג ללימודי תרבות עברית
0690190201 - מבוא למחשבת חז"ל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדעון בוהק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0690161301 - מבוא להגות יהודית של ימה"ב** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0690340301 - לשונה של הסיפורת העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
0690223601 - עם לבדד ישכון-האומנם? ספרות המקרא על רקע תרבויות המזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0690161501 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0690263701 - ניטשה בירושלים: יהודים ויהדות בפילוסופיה של ניטשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0690170101 - מבוא לתורת הסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0690225101 - לשון המקרא וסגנונו** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טליה סוצקובר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0690263801 - מבוא לחסידות ותנועת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0690340401 - לשונה של השירה העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0690221201 - מבוא לפרשנות המקרא בימי הביניים: זרמים והתפתחויות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר ב' | שיעור | 00:00–00:00 |
0690120201 - מבוא למקרא: (ב) המחקר לזרמיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690161601 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0690263901 - אמונה וספק (חלק א') (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נועה ישראלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0690264001 - אמונה וספק (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
מר פוגל ג'רמי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 106 |
0690161101 - קריאה במורה נבוכים (חלק א') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0690121401 - נביא, פוליטיקאי, מהפכן? קריאה בספר עמוס (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בורובסקי רחל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0690120301 - נוסחים ותרגומים של המקרא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0690221201 - מבוא לפרשנות המקרא בימי הביניים: זרמים והתפתחויות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר ב' | שיעור | 00:00–00:00 |
0690229001 - שירת השבח ושירת המחאה: מזמורי תהלים ואיכה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית רום-שילוני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 208 |
0690222701 - אלימות מינית במקרא ובמזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשמן אהובה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0690228901 - מנבואה לפשר: חבקוק בקומראן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0690226601 - ירושלים עיר האלהים: המסורות והפולמוס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית רום-שילוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0690225101 - לשון המקרא וסגנונו** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טליה סוצקובר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0690226201 - דמות האדם במקרא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טליה סוצקובר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 105 |
0690229201 - דמויות התורה בספרות המדרש ובפרשנות ימה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
מר סיון ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
0690161601 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0690190901 - המהפכה המשנאית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישי רוזן-צבי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0690170701 - זוהר למתחילים - הביוגרפיה הקבוצתית של רשב"י וחבורתו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0690161701 - מנדלסון, כהן ובובר - קריאה בהגות יהודית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
מר פוגל ג'רמי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 104 |
מר פוגל ג'רמי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0690191401 - מהי קדושה בזמן? תמורות בעיצובה של השבת בספרות חז"ל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתמר ברנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |
0690293901 - מיניות ומאגיה בימי בית שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
0690292801 - הולדת הגוי ביהדות העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישי רוזן-צבי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
0690272301 - פואטיקה ואיזוטריות - יחסי גומלין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 106 |
0690263801 - מבוא לחסידות ותנועת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0690264101 - אדם,טבע וחילון בהגותו של א.ד. גורדון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0690264201 - עולמם הרעיוני של הרב קוק ובני חוגו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוריאל ברק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
0690263901 - אמונה וספק (חלק א') (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נועה ישראלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0690264001 - אמונה וספק (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
מר פוגל ג'רמי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 106 |
0690191401 - מהי קדושה בזמן? תמורות בעיצובה של השבת בספרות חז"ל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתמר ברנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |
0690292701 - ישו, פאולוס ויהודים אחרים: מבוא לראשית הנצרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 104 |
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 104 |
0690263701 - ניטשה בירושלים: יהודים ויהדות בפילוסופיה של ניטשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
סמינריונים מתרבות עברית: לפני הרישום נא לברר דרישת קדם
0690327101 - על הברכה ועל הקללה בספרות התורה ובנביאים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית רום-שילוני | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 208 |
0690366801 - תיקון הדת של שפינוזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690463001 - פילוסופיית החיים והאחריות: ברגסון, גורדון ויונס (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 207 (תוכנית אופקים) |
0690345901 - תהליכים ומגמות בגיבוש העברית התקנית בת זמננו** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חיים כהן | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 204 |
פרופ' חיים כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 204 |
0690397701 - ספרות ההיכלות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690377401 - האיחוד המיסטי ביהדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690376701 - מתודולוגיות בחקר הזוהר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690377601 - אוטוביוגרפיות של מיסטיקנים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690397601 - שורשי המיסטיקה היהודית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
סמינריונים מלימודי דתות
לפני הרישום, יש לודא דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0697408701 - דת, חילון ורוחניות עכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פרסיקו תומר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0697407801 - פונדמנטליזם איסלמי במבט השוואתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אוריה שביט | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
0669506701 - נישואין בין תרבותיים כזירה של תרגום תרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
0669508001 - רב תרבותיות, על תרבותיות ומגעים בין תרבויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גוטמן יפעת | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
מהתכנית הרב-תחומית
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662118601 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662116001 - כוכבים נופלים: קולנוע יידיש בין מזרח למערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662206201 - התבוננות אינטגרטיבית במושג החרדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה ראובן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662112101 - מושגי יסוד בפסיכואנליזה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662116601 - "השטן פה נלחם באלוהים, שדה הקרב הוא לבבותם של האנשים": "הריא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |