קורסי מיתוס מיתולוגיות ואגדות
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ מיתוס, מיתולוגיות ואגדות (מסגרת 322)
שיעורי חובה - בשנה א'
יש לבחור 4 ש"ס מהרשימה שלהלן:
שיעורים שלא יילמדו במסגרת החובה, יכולים להלמד כשיעורי בחי
0680120301 - מבוא לאגדה ולספרות העממית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0672110201 - מבוא לספרות היוונית הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אייל ניסני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 207 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662116001 - כוכבים נופלים: קולנוע יידיש בין מזרח למערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662112101 - מושגי יסוד בפסיכואנליזה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב מירב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618220901 - פילוסופיה של הדת - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0618221301 - תרגיל צמוד לנ"ל - דת (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פולד | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618104202 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671101001 - ראשית התרבות האנושית: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671103501 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671103401 - דת ומיתולוגיה של מסופוטמיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671103101 - מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 002 |
0671212601 - ארכיאולוגיה של יוון ב"תקופת האופל" והתקופה הארכאית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 207 |
0671103502 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית ושל א"י בתקופות הקלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111003 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 450 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0680323501 - מיתוס, גוף ושפה בספרות גרמנית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל בן חורין | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0680311301 - בין הטרגדיה לטרגי: ספרות ופילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר קדם | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0608311901 - בנות ואבות במיתוס ובאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל רנן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0697100201 - מבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
ד"ר ורצברגר רחל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0697100501 - תרגיל במבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קלרה אונגר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0690272301 - פואטיקה ואיזוטריות - יחסי גומלין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 106 |
0697100701 - מבוא לדתות העולם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מאייר ברברה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
0690161301 - מבוא להגות יהודית של ימה"ב** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0690120101 - מבוא למקרא: (א) הספרות לסוגותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690170101 - מבוא לתורת הסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0690120101 - מבוא למקרא: (א) הספרות לסוגותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690272401 - השירה המיסטית ביהדות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | ווב | 105 |
0690228901 - מנבואה לפשר: חבקוק בקומראן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0690120201 - מבוא למקרא: (ב) המחקר לזרמיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690221201 - מבוא לפרשנות המקרא בימי הביניים: זרמים והתפתחויות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר ב' | שיעור | 00:00–00:00 |
0690223601 - עם לבדד ישכון-האומנם? ספרות המקרא על רקע תרבויות המזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0677206201 - היצירה היהודית בראי ההיסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 102 |
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 102 |
0690229201 - דמויות התורה בספרות המדרש ובפרשנות ימה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
מר סיון ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
0672153901 - רפואה בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0672153301 - עצת האורקולום: נבואות והשלכותיהן במיתולוגיה היוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0672251501 - קריאה בהומרוס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרגלית פינקלברג | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
פרופ' מרגלית פינקלברג | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0672120201 - מבוא לספרות רומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0672154201 - חוק וסדר בעולם הרומי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687206901 - להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687214601 - אלים שדים ואבות בדת הסינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 207 |
0687212001 - הודו בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0687240801 - ריטואלים של דאו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687242401 - "נצחון לאם" - אלות וזהות בהודו המודרנית: דת, חברה, פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687243801 - מוות ואלמוות בהודו הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
קורסים מפקולטות אחרות
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
0821100501 - מבוא לאמנות קלאסית: אמנות יוונית ואמנות הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאלי טלילה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821615001 - ארוס והפוליס: מגדר באמנות העולם הקלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שדה נאוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 120 |
0821100501 - מבוא לאמנות קלאסית: אמנות יוונית ואמנות הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאלי טלילה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821113101 - מבוא לאמנות קלאסית: האימפריה הרומית והפרובינקיה יהודה: מרכז (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פישר מתי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 120 |
0821100901 - המיתולוגיה באמנות (קורס חתך) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאלי טלילה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821130601 - מבוא לאמנות ימי הביניים המוקדמים: דימויי פולחן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פינקוס אסף | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
סמינריונים
לפני הרישום יש לוודא דרישות קדם
לסמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה בהיקף של 2
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? כיצד הפכנו לפוסט הומניסטיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662311501 - ארץ סיפורי הפרא: ספרות ילדים בעידן הפוסטמודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת ברעם אשל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0671231601 - טקסטים מיתולוגיים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א319 |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א319 |
0671243701 - דת, פולחן ומיתולוגיה באנטוליה של תק' הברונזה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
0621205401 - אלים, גיבורים ובני תמותה: עולמה של יוון הארכאית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |