קורסי פוסט-מודרניזם
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ פוסט מודרניזם (מסגרת 323)
שיעור חובה - בשנה א'
0662115601 - מבוא לפילוסופיה של המאה ה20: מודרניזם ופוסט מודרנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורי ליבה
יש לבחור 6 ש"ס מהשיעורים הבאים.
שיעורים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662196201 - תרבות וקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0618101502 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יניב איצקוביץ' | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
שיעורי בחירה - רק לאחר סיום שיעורי החובה
השו"ת בהיסטוריה מהווים דרישת קדם לסמינריון בחוג להיסטוריה
שיעורים מהתכנית הרב-תחומית
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662110301 - הפסיכולוגיה של הנורמאלי בראי הלא-נורמאלי: משיגעון לשפיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גדי אלון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662116301 - לצלם בחברת הרשת: הפילוסופיה והתיאוריה של הצילום בעידן הדיגיט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662125101 - הפגיעה השלישית - דמות האדם בראי הפסיכואנליזה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יוסף טריאסט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0662112101 - מושגי יסוד בפסיכואנליזה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662205401 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - חברה, כלכלה, מדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורים מחוגי הפקולטה למדעי הורח
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משעלי יעל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608100301 - תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק השלמת מבוא בתחום
0680311601 - פסיכואנליזה, מגדר וספרות: תיאוריות ופרשנות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0626120801 - ניתוח סיפורת Narrative Analysis (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אילנה גומל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
פרופ' אילנה גומל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0626230601 - יסודות תרבותיים Foundations of Western Culture (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלברטו גבריאלה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
ד"ר אלברטו גבריאלה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0626235101 - ספרות אמריקנית של המאה ה-20 20th Century American Fiction (תאריך בחינה) | ||||||
גב' דלית אלפרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0626233601 - ספרות אמריקנית בת זמננו Contemporary American Fiction (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל מאורר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0618298501 - פוקו המאוחר: אתיקה וסובייקטיביות (תאריך בחינה) | ||||||
מר תומר ששונקין עפרון | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618288201 - פילוסופיה יוונית אחרי אריסטו - שיעור יסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
שיעורים מפקולטות אחרות (רק לאחר סיום שיעורי החובה)
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
0861121001 - פרקים בתולדות תרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851652401 - מבוא לתיאוריות קולנועיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חרל"פ איתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851654801 - מבע קולנועי (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851617401 - סיטקום טלוויזיוני: צורה, היסטוריה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יורן נועם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0811213701 - מבוא לתאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 211 |
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
1071290702 - מבוא לפסיכולוגיה קוגניטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:15–15:45 | נפתלי | 201 |
1071290901 - תפיסה ופסיכופיזיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צנזור ניצן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1071290902 - תפיסה ופסיכופיזיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צנזור ניצן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 201 |
1071290701 - מבוא לפסיכולוגיה קוגניטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:15–13:45 | נפתלי | 201 |
1071290702 - מבוא לפסיכולוגיה קוגניטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:15–15:45 | נפתלי | 201 |
0821143101 - אמנות חדשה מציאות ישנה: משחק הריאליזם ברנסנס הצפוני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צ'ולקמן תמר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0821162201 - ***מבוא לאמנות עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811134301 - מבוא לתאטרון הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 209 |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851619301 - פרספקטיבות קולנועיות על דקונסטרוקציה של הסובייקט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
סמינריונים (לתלמידים בשנים מתקדמות, יש לבדוק ד"ק לפני הריש
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? כיצד הפכנו לפוסט הומניסטיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0662311501 - ארץ סיפורי הפרא: ספרות ילדים בעידן הפוסטמודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת ברעם אשל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |