קורסי לימודי מערב אירופה
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
לימודי אירופה המודרנית
הקבץ לימודי מערב ומרכז אירופה (מסגרת 317)
שיעורי חובה
0662118601 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662205401 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - חברה, כלכלה, מדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורי ליבה (קורס שלא נלקח בליבה יכול להלקח בבחירה)
אחד מהשו"ת הבאים:
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א319 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0621150104 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
שיעורי בחירה
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662115601 - מבוא לפילוסופיה של המאה ה20: מודרניזם ופוסט מודרנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662116801 - מבוא לעיר ועירוניות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני רצ'קובסקי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662208901 - "ספרד שבלב": מלחמת האזרחים הספרדית והדיה משני עברי האטלנטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
או
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0626128001 - מבוא לתרבות אנגליה Intro to British Culture (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעם רייזנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
ד"ר נעם רייזנר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0626150001 - מבוא לתרבות אמריקה Intro to American Culture (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חנה וירט נשר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
פרופ' חנה וירט נשר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
0680130501 - תחנות יסוד בספרות המערב א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0626150001 - מבוא לתרבות אמריקה Intro to American Culture (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חנה וירט נשר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0608114401 - מגדר והיסטוריה מודרנית במערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0671101001 - ראשית התרבות האנושית: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0621116701 - אירופה במאה ה-19, 1914-1789 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621119401 - אמריקה הלטינית במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118501 - היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0621118301 - היסטוריה חברתית של ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622211001 - שבט, שבטיות ומדינה מודרנית במזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יואב אלון | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
ד"ר יואב אלון | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
קורסים מפקולטות אחרות
**תלמידי שנה ב'-ג' רשאים לבחור קורס אחד בלבד
**קורס מלווה בצפייה בסרט שקול ל-2 ש"ס
** קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
0861121001 - פרקים בתולדות תרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר חגי רעי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר חגי רעי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר בינה אחי אוריאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 104 |
1041260701 - ריבוד ואי שוויון (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לוין אפשטיין נח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 108 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמיר רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חקלאי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041261501 - טבע או חברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלון סיגל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 11:00–14:00 | נפתלי | 210 |
1041260201 - פוליטיקה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–17:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
0851652901 - מבוא לתולדות הקולנוע-א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851653001 - מבוא לתולדות הקולנוע-ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
1031368801 - זכויות וחירויות אזרחיות בדמוקרטיה האמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 107 |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 201 |
1031210502 - מחשבה מדינית בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
מר שוורץ אבשלום | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–17:00 | נפתלי | 205 |
0861121001 - פרקים בתולדות תרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158901 - האמנות המערבית משחר ההיסטוריה ועד הרנסנס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
0861159001 - האמנות המערבית מהרנסנס ועד ימינו ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 210 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0811210001 - תיאוריות וביקורת : גישות תרבותיות-חברתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
1009110201 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
מר כץ אורי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 110 |
1009110202 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
מר אנטלר יאיר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 004 |
מר אנטלר יאיר | סמסטר ב' | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 004 |
בחירה מהפקולטה למשפטים
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לד"ק
1411712701 - זרים במולדתם: משפט, קולוניאליזם ועמים ילידים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר א' | שיעור | א' | 19:00–20:30 | טרובוביץ | 203 |
1411113001 - משפט, חברה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 301 |
1411507801 - חופש הביטוי בדמוקרטיה ליברלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דיין-אורבך אילנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–16:30 | טרובוביץ | 203 |
1411115001 - מבוא לתורת המוסר והמדינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 17:00–19:30 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
סמינריונים (לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים)
**ד"ק בחוג להיסטוריה: שו"ת בתקופה המתאימה
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0621391101 - ההשכלה ומתנגדיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 449 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0662310501 - אתיקה בעסקים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
מר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621269801 - חברה ותרבות באיטליה הרנסנסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621703101 - מדע, ידע והמדינה בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
0659600301 - עיונים במושג האידיאולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659247201 - סוגיות בתולדות הטכנולוגיה בתרבות המערב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
0659200801 - האם המערב שוקע? היבטים פילוסופיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שטרנגר קרלו | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |