קורסי תולדות המאה העשרים
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ תולדות המאה העשרים (מסגרת 321)
קורסי חובה - 4 ש"ס
**אחד משו"ת הבאים יהווה דרישת קדם לסמינריון בחוג להיסטוריה
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
קורסי ליבה
קורסים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0662118601 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662205401 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - חברה, כלכלה, מדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
מהחוג להיסטוריה
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168703 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
קורסים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
קורסים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622101001 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0622101002 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישראל גרשוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
פרופ' ישראל גרשוני | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0622101003 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יואב אלון | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר יואב אלון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0622101004 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0622101005 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0622910201 - מבוא להיסטוריה של אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662115601 - מבוא לפילוסופיה של המאה ה20: מודרניזם ופוסט מודרנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662176101 - מבוא להיסטוריה של האקולוגיה: מארקדיה לסייבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662208801 - עלייתו של התאגיד המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0662176201 - שלא יעבדו עליכם: עדויות ושקרים ברשת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז מילר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662208901 - "ספרד שבלב": מלחמת האזרחים הספרדית והדיה משני עברי האטלנטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה של ע"י
0677123801 - ההיסטוריה של האקטואליה - בריטניה בא"י 1939-1918 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 282 |
0677123901 - ההיסטוריה של האקטואליה - בריטניה בא"י 1948-1939 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
לתלמידי שנים ב'-ג'
0622218101 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
ד"ר ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0622211001 - שבט, שבטיות ומדינה מודרנית במזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יואב אלון | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
ד"ר יואב אלון | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה כללית
בחירה מהחוג לספרות
0680208301 - הסיפורת הלטינו-אמריקנית במאה העשרים: צמתים מרכזיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל בלאושטיין | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
בחירה מלימודי נשים ומגדר
0608100301 - תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
0608114401 - מגדר והיסטוריה מודרנית במערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
בחירה מהחוג ללימודי מזרח אסיה**
**ד"ק: מבוא מתאים בתחום
0687240901 - מרחב וחברה בסין העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687218501 - חברה ומשפחה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0687240901 - מרחב וחברה בסין העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0687242501 - חברה ודת ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687208901 - ספרות סינית בהקשר עולמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0687241601 - תרבות ומוסיקה עכשווית בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר עדיאל פורטוגלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687213001 - הודו בעיניים מערביות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0687211601 - היסטוריה ותרבות בקוריאה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
בחירה מחוגים שונים בפקולטה למדעי הרוח
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
0631114001 - מבוא לספרות ערבית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מחמוד כיאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
***הקורס מתנהל בשפה הערבית
קורסים מפקולטות אחרות (לתלמידי שנה ג' בלבד)
לתלמידי שנה ב'-ג' - לאחר השלמת שיעורי החובה, ניתן לבחור
אחד בלבד
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1031100206 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 11:00–14:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1031100203 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סקר רז | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1031100205 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן רותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–17:00 | נפתלי | 205 |
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821162201 - ***מבוא לאמנות עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
1031369301 - מרקס, קיינס ופרידמן: מהמהפכה התעשייתית למשבר האשראי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר א' | שיעור | א' | 15:00–18:00 | נפתלי | 103 |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שנהב יהודה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמיר רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חקלאי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
מר פדר איל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
מהחוג לקולנוע
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות לתואר
0851617601 - האישה הדיגיטלית בקולנוע ובמשחקי מחשב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פוספלד כהן אורית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 209 |
0851652901 - מבוא לתולדות הקולנוע-א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851653001 - מבוא לתולדות הקולנוע-ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851661601 - מבוא לקולנוע בן זמננו א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851664801 - מבוא לקולנוע בן זמננו ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811220201 - מבוא לתאטרון יהודי עברי*** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קינר גד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 213 |
0811213701 - מבוא לתאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0821162001 - מבוא לאמנות ישראלית: סוגיות נבחרות באמנות ישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שבי אורלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
1411310701 - משפט עברי: הציונות ומדינת ישראל- הלכה והגות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אדרעי אריה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' אדרעי אריה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:30–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
מהפקולטה לאמנויות
0821162201 - ***מבוא לאמנות עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
סמינריונים מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
**לפני הרישום יש לברר דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה בהיקף של 2
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0662310501 - אתיקה בעסקים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
מר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה כללית
ד"ק לסמינריון: שו"ת או מבוא במאה ה-20
ד"ק לסמינריון באמריקה-שו"ת או מבוא בארה"ב או אמל"ט
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0621269701 - המהפכה הצרפתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0621328101 - היסטוריה גלובאלית של מלחה"ע השנייה: היסטוריה ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
0621327901 - "ein platz an der sonne" -מקום בשמש: קולוניאליזם גרמני I (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0621328201 - מודרניות, מהפכה וטוטליטריזם: המשטר הסטליניסטי ברוסיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0621336901 - נוסעים-כותבים לטינו-אמריקנים: מבוליבר ועד צ'ה גווארה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0621327201 - המלחמה הגדולה 101 שנים אחרי: מלחה"ע ה-1, מודרניות וזיכרון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
סמינריונים ופרו"ס מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
שימו לב - בפרו"ס/סמינרים של החוג למזה"ת
קיימת בחינה בנוסף לעבודה
לפני הרישום, יש לודא דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0622220701 - איראן בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
0622921701 - קרן אפריקה והמזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0622322201 - דור שלם דורש שינוי - צעירים ומהפכות במזה"ת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 450 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 450 |
סמינרים מהחוג לספרות - לפני הרישום יש לברר דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0680406101 - ספרות דור תש"ח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 211 |
0680410001 - ראשיתה של השירה הישראלית: לאה גולדברג, נתן אלתרמן, ואחרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0680404601 - מחזאים אמריקניים: פואטיקה והיסטוריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל לבוא | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
פרופ' יעל לבוא | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0680410101 - נשים נודדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
מלימודי נשים ומגדר
**לפני הרישום יש לברר דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0608410201 - גברת מג'ונדרת: הפוליטיקה המינית של מיתוס היופי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
**דרישת קדם: "מבוא לפילו' פמיניסטית" או "בין המינים".
מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
0677305001 - הקיבוץ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מאיר חזן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 |
0677305201 - כתיבה יהודית בשואה ועל השואה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חוי דרייפוס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 |
0677308301 - "המרוקאים" - במרוקו ובישראל: חברה, תרבות וזיכרון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 |
0677308101 - בין אמנציפציה לאנטישמיות: יהדות מערב ומרכז אירופה (המאה ה-19 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | קרטר | 203 |
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | קרטר | 203 |