פירוט הקורסים
קורסי לימודי אפריקה בתכנית הבין אוניברסיטאית
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
שנים א' וב' - מסגרת 120
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622910301 - תרגיל בחקר אפריקה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
**(תרגיל בהיסטורה של אפריקה)
**מבואות נוספים ניתן ללמוד: בב"ג ובאו"פ
**ניתן לראות את הקורסים באתר התכנית שבאינטרנט
סמינרים- שנים ב' ג'-מסגרת 300**
**פרו"ס וסמינר נחשבים לסמינר
0693220101 - גשר מעל הסהרה-ניגריה ועולם האסלאם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0621901801 - "בעיניים מערביות" - קולוניאליזם, תרבות ופוליטיקה, 1950-1750. (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
**מותנה באישור המרצה
**סמינרים נוספים ניתן ללמוד בב"ג או באו"פ
**ניתן לראות קורסים נוספים באתר התכנית שבאינטרנט
שיעורי בחירה שנים א'-ג'- מסגרת 124
0693201501 - תולדות יהודי אתיופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון שלום | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 |
0693201301 - אתנוגרפיה של הגירה ומסעות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר כהן רוית | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0622230201 - המוסיקה של המזה"ת ואפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה מורד | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
**יכולים להרשם רק מי שלמדו את הקורס מבוא להיסטוריה של
0622202501 - צפון אפריקה המודרנית: אתגרי הקולוניאליזם ועצמאות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
0693300101 - בימת אפריקה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
**פתוח לתלמידי שנים ב' ו ג' בלבד
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת השנה
0693300201 - בימת אפריקה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
**פתוח לתלמידי שנה ג' בלבד
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת הסמסטר
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0690230801 - אתיופיה:היסטוריה, שפה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 102 |
0690330701 - אמהרית למתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
0690330301 - געז למתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
0690330801 - אמהרית למתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 107 |
שיעורי בחירה עם זיקה לאפריקה שנים א'-ג' מסגרת 124
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2017 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0626235501 - ספרות אפריקנית-אמריקנית African American Literature (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סוניה וינר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
ד"ר סוניה וינר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
**הקורס יתקיים בשפה האנגלית
0622201101 - סביבה ואיכות סביבה במזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
**קורסים נוספים ניתן ללמוד בב"ג ובאו"פ
**ניתן לראות את הקורסים באתר התכנית שבאינטרנט