קורסי לימודי רוסיה ומזרח אירופה
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ לימודי רוסיה ומזרח אירופה (מסגרת 307)
ההקבץ לתלמידים ממשיכים בהקבץ בלבד.
לתלמידים חדשים מוצע הקבץ תרבות זמננו: מודרנה פוסט-מדרנה
שיעורי חובה - 8 ש"ס
בחר שו"ת אחד מהמאה ה-19 ושו"ת אחד מהמאה ה-20:
אין לקחת 2 שו"תים מאותה תקופה
**כל קורס שלא נבחר כקורס חובה יכול להילמד כקורס בחירה.
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 362 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662212101 - הולדת הפילוסופיה של פריז: פוקו, דלז ודרידה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0662212401 - מודרניזם- עידן של פריצת גבולות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טטיאנה לנדא | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0662117701 - תרבות האצולה הרוסית בתחילת המאה ה- 19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0662118701 - ספרות רוסית מאה-19 חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662118801 - ספרות רוסית מאה-19 חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662117801 - משעמם לי לבנות סוציאליזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0662103901 - חורים שחורים: ייצוגי השואה על מסכי הקולנוע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662209901 - ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 304 |
2172279001 - רוסית שםת מורשת (לדוברי רוסית) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 202 |
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 202 |
** הרישום לקורס יתבצע באופן ידני ביחידה להוראת שפות
לימודי שפות: רוסית, פולנית, צ'כית, אידיש (מתחילים ומתקדמים
**הרישום ייעשה עצמאית, במידע אישי לתלמיד, רישום לשפות
**ישוקללו רק 4 ש"ס מרמת המתקדמים (ציון בקורס למתחילים לא יש
**לא יינתן "פטור" מ-4 ש"ס ע"ס שפת-אם או שליטה בשפה
סמינריונים
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
יש לוודא תנאי קדם לפני הרישום
מותנה בציון חיובי במיומנות למידה/ קורס המבוא במסגרת 666
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0687337401 - מנצ'וריה במפגש האימפריות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0621269301 - מתנגדי השלטון ברוסיה הצארית: מי סלל את הדרך למהפכה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |