פירוט הקורסים
קורסי תכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ובאמנויות
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שיעורי תכנית המצטיינים
שיעורי ליבה
שיעורים ייחודיים למצטיינים-שנה א' חובה (מסגרת 222)
0662510001 - כתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילי ראונר | סמסטר א' | סדנה | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
ד"ר עילי ראונר | סמסטר ב' | סדנה | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
**הקורס יינתן פעם בשבועיים
0662510101 - כתיבת תסריטים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ויניק מיכל | סמסטר א' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
שיעורים ייחודיים למצטיינים - שנה ב' חובה (מסגרת 222)
0662512001 - כתיבה יוצרת (תאריך בחינה) | ||||||
מר סמי ברדוגו | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
0662520001 - קריאה ביקורתית בטקסטים עיוניים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שאול סתר | סמסטר א'+ב' | ק"מ | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 101 |
**הקורס יתקיים פעם בשבועיים
שיעורים ייחודיים למצטיינים - חובה לשנה ג' (מסגרת 222)
0662530201 - אמנות ופעולה - בין הפרטי לציבורי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' היימן מיכל | סמסטר א' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0662530001 - הערות שוליים: קריאות אינטרטקסטואליות א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר א' | סדנה | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662530101 - רטוריקה מעשית: קריאות אינטרטקסטואליות ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
קורסי מאגר לתכנית המצטיינים (מסגרת 333)
מהפקולטה למדעי הרוח
מהחוג לארכיאולוגיה
0671100101 - הארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
**או
0671100102 - הארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
מבחוג לבלשנות
0627101001 - מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
מהחוג לגיאוגרפיה
0691140701 - מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי מר איל פדר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
מהחוג להיסטוריה כללית
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני, 2016-1700 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2016 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה
0622100201 - מבוא לתולדות הערבים והאסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
מהמכון להיסטוריה ולפילוסופיה של המדעים והרעיונות
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
מהחוג ללימודי התרבות העברית
0690121501 - מבוא למקרא: (א) הספרות לסוגותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0690161301 - מבוא לפילוסופיה יהודית בימי הביניים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690170101 - מבוא לתורת הסוד ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0690161501 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק א') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0690161601 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
מהחוג ללימודי מזרח אסיה
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
**או
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
**או
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
מהחוג ללימודים קלאסיים
0672110201 - מבוא לספרות היוונית הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אייל ניסני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0672232301 - קריאה בשירה הרומית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
מהחוג לספרות
0680100001 - מבוא לסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
מהחוג לפילוסופיה
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהתכנית ללימודי צרפת
0680324201 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0680324301 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהמכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעי והרעיונות
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0659305601 - מבוא לתיאוריה ביקורתית I - ממרקס להיידגר (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וגנר רועי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0659612601 - הסטוריה אינטלקטואלית א (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
מהפקולטה לאמנויות
מאדריכלות
0881350301 - תולדות האדריכלות בא"י למן המאה ה-19 ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בר-אור אמנון | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
מהתכנית הרב-תחומית באמנויות
0861121001 - תחנות בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158901 - האמנות המערבית משחר ההיסטוריה ועד הרנסנס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0861110601 - מבוא לשפת התאטרון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מלכא ליאורה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0861110701 - מבוא לשפת הקולנוע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
מהחוג לקולנוע
0851652401 - מבוא לתיאוריות קולנועיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
מביה"ס למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה
0845200101 - תולדות המוזיקה-קלסיקה רומנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גרובר פרידלנדר מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | ביה"ס למוזיקה | מ014 |
מהחוג לתולדות האמנות
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: מודרניזם ואוונגארד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861159001 - האמנות המערבית מהרנסנס ועד ימינו ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |