פירוט הקורסים
קורסי תכנית פכ"מ
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים (פכ"מ) שנה א'
פכ"מ
שנה א'
סמסטר א'
0651101901 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעם גלילי | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0651100701 - מתמטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גורביץ אנה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–17:00 | גילמן | 278 |
ד"ר גורביץ אנה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0651100101 - קריאה מודרכת 1 (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזן ברק | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
סמסטר ב'
0651100201 - קריאה מודרכת 2 (תאריך בחינה) | ||||||
מר חובב זהב | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
0651100501 - סטטיסטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פרל ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
ד"ר פרל ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 09:00–12:00 | גילמן | 305 |
0651100301 - פילוסופיה של מדעי החברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 002 |
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 002 |
סמסטר קיץ
0651100401 - תורת המשפט ומשפט חוקתי** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הראל אלון ד"ר אסף שרון | סמסטר ' | שיעור | ב' | 11:00–18:00 | גילמן | 220 |
ד"ר אסף שרון פרופ' הראל אלון | סמסטר ' | שיעור | ה' | 11:00–18:00 | גילמן | 220 |
**קורס מרוכז בין התאריכים 07/07/2016 עד 01/08/2016
פילוסופיה
סמסטר א'
0618101201 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101209 - מבוא ללוגיקה לתלמידי הפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר שחר ברנר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0618101204 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף מנור | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
כלכלה
סמסטר ב'
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל צמוד
1011210307 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר בן יהודה שלומי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 17:00–20:00 | ברגלס | 010 |
1011210308 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר ברכה דולב | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | ברגלס | 011 |
1011210309 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר גוטמן אביתר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 18:00–20:00 | ברגלס | 011 |
1011210313 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' וטשטיין דוד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 11:00–14:00 | ברגלס | 010 |
1011210314 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר גרליץ עמרי | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 001 |
1011210315 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר גרליץ עמרי | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 17:00–19:00 | ברגלס | 008 |
מדע המדינה
סמסטר א'
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1031100202 - פוליטיקה ומשטר בישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן כחלון רותם | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 15:00–16:00 | נפתלי | 107 |
1031190001 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–15:00 | נפתלי | 101 |
1031190005 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' עובד אור | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 205 |
משפטים
יש לבחור קורס אחד מבין הקורסים הבאים:
דיני חוזים/דיני עונשין/דיני נזיקין
סמסטר א'
1411910101 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פורת אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 204 |
1411910102 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאוטנר מנחם | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 203 |
1411910103 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרייטנר רועי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 206 |
1411910101 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פורת אריאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 204 |
1411910102 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאוטנר מנחם | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 203 |
1411910103 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרייטנר רועי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 206 |
סמסטר ב'
1411910401 - דיני נזיקין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פורת אריאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' פורת אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910901 - דיני עונשין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910910 - דיני עונשין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פונדיק עמית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר פונדיק עמית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים (פכ"מ) שנה ב'
פכ"מ
סמסטר א'
סמסטר ב'
0651101001 - קורס אינטגרטיבי לפכ"מ: כלכלה, צדק ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרגלית יותם | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 304 |
0651101101 - החלטה ורציונליות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דקל עדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | גילמן | 362 |
פרופ' דקל עדי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | גילמן | 277 |
0651101102 - החלטה ורציונליות (תאריך בחינה) | ||||||
מר פרנקו שאול | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
פילוסופיה
סמסטר א'
0618260101 - תורת המוסר - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 280 |
0618260104 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר לתלמידי פכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר נועם מלמד | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
סמסטר ב'
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
כלכלה
סמסטר א'
1011210601 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גוטליבובסקי חמי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
ד"ר גוטליבובסקי חמי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ברגלס | 012 |
1011210603 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר שנן ינאי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210901 - מיקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רובינשטיין אריאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | ברגלס | 010 |
1011210902 - מיקרו כלכלה ב'** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רובינשטיין אריאל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 012 |
1011210204 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייס דוד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–19:00 | ברגלס | 012 |
1011210205 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלוני צליל | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | ברגלס | 011 |
1011210206 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלוני צליל | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011210207 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייס דוד | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210208 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר סופר עדי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 108 |
1011210502 - מאקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חזן משה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210503 - מאקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר פרלין אנדרי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 011 |
1011210504 - מאקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר פרלין אנדרי | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | ברגלס | 010 |
מדע המדינה
סמסטר א'
1031111101 - הדרכה בכתיבה מדעית-5 מפגשים** (תאריך בחינה) | ||||||
מר שוורץ אבשלום | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 203 |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
1031210503 - מחשבה מדינית בת זמננו** (תאריך בחינה) | ||||||
מר שוורץ אבשלום | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–17:00 | נפתלי | 206 |
סמסטר ב'
1031210301 - כלכלה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלדמן ניצן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | נפתלי | 101 |
1031210303 - כלכלה פוליטית** (תאריך בחינה) | ||||||
מר פדלון תומר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 107 |
משפטים
קניין
סמסטר ב'
1411313310 - דיני קניין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
שיעורי בחירה
מתוך החוג לפילוסופיה
סמסטר א'
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618268901 - מיל: מוסר ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618202501 - שיעור יסוד - מרטין היידגר: שאלת ההוויה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0618211301 - שיעור יסוד - עצם, טבע ונפש בפילוסופיה של אריסטו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0618295401 - פרקים בפילוסופיה של החינוך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618284501 - שיעור יסוד - פסיכואנליזה ופילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0618207501 - סובייקטיביות ואחרות במחשבה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
סמסטר ב'
0618258201 - פרדוקסים וחשיבותם בפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618101001 - מבוא ללוגיקה פילוסופית** (תאריך בחינה) | ||||||
מר רן לנצט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618216201 - שיעור יסוד - פרקי יסוד בפילוסופיה הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618286501 - שיעור יסוד - פילוסופיה של הנפש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
מתוך החוג למדע המדינה
סמסטר א'
1031395801 - משפט, ממשל וחוקה: אתגרים בדמוקרטיה המודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | סמינר | א' | 09:00–13:00 | נפתלי | 419 |
1031210801 - אסטרטגיה בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גת עזר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 110 |
1031210803 - אסטרטגיה בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 09:00–10:00 | נפתלי | 107 |
תרגיל צמוד לשיעור אסטרטגיה בעידן המודרני
1031368701 - פוליטיקה וחוק נפגשים-בית המשפט העליון האמריקאי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1031369701 - פוליטיקה והכלכלה הבינלאומית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרגלית יותם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 103 |
1031210201 - שיטות מחקר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שומר יעל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031210205 - שיטות מחקר (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן כחלון רותם | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 318 |
תרגיל צמוד לשיעור שיטות מחקר
1031379301 - תיאוריות של אינטגרציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:30 | נפתלי | 208 |
1031379201 - מוות, חופש והחיפוש אחר משמעות: אקזיסטנציאליזם ופוליטיקה בת ז (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 105 |
1031368601 - פוליטיקה של שיטות בחירה ושיטות בחירה פנימיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שומר יעל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 105 |
1031458301 - לאומיות ורב תרבותיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 425 |
1031355201 - המחשבה הפוליטית בציונות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 13:00–16:00 | נפתלי | 105 |
סמסטר ב'
1031369801 - היחסים הבינלאומיים של המזרח התיכון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הוניג אור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 11:00–14:00 | נפתלי | 204 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית: גלות, מולדת, קהילה, גאולה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 09:00–12:00 | נפתלי | 106 |
1031369901 - "מקום" במחשבה הפוליטית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–15:00 | נפתלי | 314 |
1031385701 - איך משיגים שינוי חברתי? קונפליקטים אפשריים בין דמוקרטיות לזכ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זומר אודי | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 09:00–11:00 | נפתלי | 419 |
1031390002 - אתגרים לדמוקרטיה במאה ה-21: כלכלה גלובלית רב-תרבותיות וצדק (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ספקטורווסקי אלברטו | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 425 |
מתוך הפקולטה למשפטים
סמסטר א'
1411712801 - משפט ודיור בר השגה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גילדין אלון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
סמסטר ב'
1411706401 - תובענות יצוגיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לביא שי נ. | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 203 |
יש ללמוד במקביל דיון אזרחי
1411312301 - דיון אזרחי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלמנט אלון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' קלמנט אלון | סמסטר א' | שיעור | א' | 09:00–11:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411312302 - דיון אזרחי-קב' א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ריסין שביט | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 203 |
תרגיל צמוד לדיון אזרחי
מתוך ביה"ס לכלכלה
סמסטר ב
1011250001 - חשבונאות לכלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אינגבר גלי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 110 |
1011210407 - מיקרו כלכלה ג (תאריך בחינה) | ||||||
מר בינסקי הדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | ברגלס | 012 |
1011210409 - מיקרו כלכלה ג (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מעיין ים | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |