פירוט הקורסים
קורסי לימודי תעודה בתרגום ובעריכת תרגום
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
סמסטר א'
מסגרת 630
0633302001 - ארגז כלים למתרגם - חובה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יעל סלע-שפירו | סמסטר א' | סדנה | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0633303601 - בעיות יסוד במלאכת התרגום לעברית - חובה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' תרזה בירון-פריד | סמסטר א' | סדנה | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
0680730301 - מבוא לתורת התרגום (תאריך בחינה) | ||||||
מר אוסטפלד לוין שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0633300201 - סדנה בתרגום ספרות ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר א' | סדנה | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0680701001 - סדנת תרגום מגרמנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סדנה | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0633301101 - משפה לשפה: פרגמטיקה ותרגום-חובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל גולדפיין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0633302401 - תרגום עסקי ומשפטי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קרן נייזר-כהן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
0633302501 - פרקי יסוד בלשון העברית א' - חובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורה עמבר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
0633300801 - תרגום לתקשורת ותרגום כתוביות לטלוויזיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אהרה זהבית | סמסטר א' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 |
**הסדנה תתקיים בכיתת מחשבים בניין ווב כיתה 02
סמסטר ב'
מסגרת 630
0633303501 - סדנה בעריכת תרגום - חובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ברוך | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0680702701 - סדנה בתרגום פרוזה אנגלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עמרי אשר | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0633303201 - סדנה בתרגום פרוזה אנגלית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אוסטפלד לוין שאול | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0680700201 - אבני דרך בתולדות התרגום (תאריך בחינה) | ||||||
מר אוסטפלד לוין שאול | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0680701201 - תרגום, מניפולציה, צנזורה ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עמרי אשר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0662322701 - סדנת תרגום ספרדית עברית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל גולדפיין | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
0633302701 - פרקי יסוד בלשון העברית ב' - חובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורה עמבר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 209 |
0662207901 - רב-לשוניות, זהות והגירה במאה ה-21** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל גולדפיין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0633304001 - לוקליזציה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליאת נוי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0633302101 - מפרקטיקה לתיאוריה - גישות שונות בחקר התרגום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל גולדפיין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0633303801 - סדנה לתרגום טקסטים עיוניים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' דפנה רוזנבליט גב' קרן נייזר-כהן | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0699400201 - פגישות עם יוצרים מתרגמים ועורכים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 281 |
** חובה להשתתף באחת מסדנאות תרגום פרוזה
תרגום ועריכה - ספרדית
0662322601 - סדנת תרגום ספרדית עברית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל גולדפיין | סמסטר א' | סדנה | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
0662322701 - סדנת תרגום ספרדית עברית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל גולדפיין | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
**פתיחת הסדנה תלויה במספר הנרשמים
**אין קשר בין הסדנאות. ניתן להשתתף בכל אחת בנפרד.
השלמות - חובה
מסגרת 625
0690140301 - תחביר עברי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורה עמבר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 102 |
0690140302 - תחביר עברי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורה עמבר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 102 |
0690140303 - תחביר עברי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעיה חזון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 102 |
השלמות - קורסי בחירה
מסגרת 625
סמסטר א'
0690140001 - הלשון העברית לתקופותיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יחזקאל מוצפי | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0690140101 - הלשון העברית לתקופותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעיה חזון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 102 |
0690120301 - נוסחים ותרגומים של המקרא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גיא דרשן | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 104 |
0690340301 - לשונה של הסיפורת העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0699402401 - שפת השיר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידית נוב | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0680700901 - המקרא ותרגומיו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
**אקטואלי לתלמידי שנה שניה
0690340401 - לשונה של השירה העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
סמסטר ב'
0690223601 - עם לבדד ישכון-האומנם? ספרות המקרא על רקע תרבויות המזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0690225101 - לשון המקרא וסגנונו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
0690140102 - הלשון העברית לתקופותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעיה חזון | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |