קורסי החוג לגיאוגרפיה ולסביבת האדם
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שנה א'
0691101101 - הדרכה בספרייה כולל ספריית המפות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' דורה דרוסקין | סמסטר א' | הד' | 00:00–00:00 |
0691181701 - סטטיסטיקה לגיאוגרפים (תאריך בחינה) | ||||||
גב מיכל בן נוח טליטמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | יד אבנר | 120 |
0691181702 - סטטיסטיקה לגיאוגרפים (תאריך בחינה) | ||||||
מר מנדל לירן | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 232 |
0691181703 - סטטיסטיקה לגיאוגרפים (תאריך בחינה) | ||||||
מר מנדל לירן | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
0691160601 - מבוא לגיאואינפורמטיקה - היבטים של מיפוי וחישה מרחוק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי מר ניר פולמן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
0691150901 - מבוא למדעי כדור הארץ* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר גב' מירב ברקת | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' דרור אבישר גב' מירב ברקת | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
*+ יומיים סיור לשטח
0691150301 - מבוא לאקלים ובעיות הסובב* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד פוצטר מר משה מנדלמילך | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' עודד פוצטר מר משה מנדלמילך | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 120 |
*+ יום סיור לשרות המטארולוגי
0691140701 - מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי מר איל פדר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
0691120001 - שיטות מחקר כמותיות* (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מרינה טוגר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
*דרישת קדם - סטטיסטיקה לגיאוגרפים
שנה ב'
שיעורים מתודולוגיים ושיעורי חובה
0691229201 - גיאוגרפיה של המזרח התיכון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0691240001 - שיטות מחקר איכותניות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה מר יונתן גת | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0691202001 - מיומנויות במחקר וכתיבה מדעית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי מר איל פדר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 232 |
שיעורי יסוד*
* דרישות קדם - השלמת מבוא בתחום שיעור היסוד
0691223401 - יסודות הגיאוגרפיה ההיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון בלסלב | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
0691211801 - יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני מר אמיר פדר ראובן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
מר אמיר פדר ראובן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 013 |
* התרגיל לא נכלל במניין השעות
0691291801 - יסודות החישה מרחוק* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
* פעם בשבועיים יינתן השיעור בכיתה 227
* יש לקחת במקביל:
* מבוא לגיאואינפורמטיקה - היבטים של מיפי וחישה מרחוק'
* והקורס יסודות כימיה ופיזיקה לגיאוגרפיה פיזית
0691226401 - יסודות גיאוגרפיה עירונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה צפריר-ראובן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
0691226501 - יסודות גיאוגרפיה פוליטית* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | 00:00–00:00 |
* הקורס לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ו
0691238801 - יסודות כימיה ופיזיקה לגיאוגרפיה פיזית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון עוגן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
0691227701 - יסודות גיאוגרפיה חברתית-תרבותית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
* הקורס פתוח לתלמידי שנה א'
* תלמידים שהשלימו את המבוא לגיאוגרפיה
* חברתית-תרבותית (0691.1588.01) לא יכולים
* לקחת קורס זה שנית
0691274801 - יסודות שינויי אקלים* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
*דרישת קדם- מבוא לאקלים ובעיות הסובב
0691229801 - יסודות ההידרוגיאולוגיה* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
*דרישת קדם - מבוא למדעי כדור הארץ
שיעורי בחירה (שנים ב' ו-ג')*
* דרישות קדם - השלמת מבוא בתחום שיעור הבחירה
* ניתן להוסיף קורסי בחירה מרשימת קורסי היסוד
שיעורי בחירה (שנים ב' וג'): גיאואינפורמטיקה
0691200101 - גיאואינפורמטיקה - מערכות מידע גיאוגרפיות (ממ"ג א') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
0691200102 - גיאואינפורמטיקה - מערכות מידע גיאוגרפיות (ממ"ג א') (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר פולמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 227 |
0691200103 - גיאואינפורמטיקה - מערכות מידע גיאוגרפיות (ממ"ג א') (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר פולמן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 227 |
0691200201 - מערכות מידע גיאוגרפיות מתקדמות (ממ"ג ב')* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 227 |
* דרישת קדם - מבוא לגיאואינפורמטיקה +ממ"ג א'
* מוכר לתואר שני
0691200201 - מערכות מידע גיאוגרפיות מתקדמות (ממ"ג ב') -תרגול (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר פולמן | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 227 |
0691286201 - מודלים מתמטיים בגיאוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 227 |
* דרישת קדם- מבוא למערכות מידע גיאוגרפיות (ממ"ג א')
* מוכר לתואר שני
0691293501 - חישה מרחוק בסביבה עירונית* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 232 |
* פעם בחודש יינתן השיעור בכיתה 227
* דרישת קדם - יסודות החישה מרחוק
* מוכר לתואר שני
0691225501 - ניהול ושימוש בבסיסי מידע לוויני למחקר סביבתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 227 |
* דרישת קדם - יסודות החישה מרחוק
* מוכר לתואר שני
שיעורי בחירה (שנים ב' וג'): אקלים, קרקע ומשאבי מים
0691267001 - מטאורולוגיה סינופטית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני מר אלון שמש | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
* מוכר לתואר שני
0691287001 - קרקעות ישראל* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר ' | שו"ת | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם- מבוא למדעי כדור הארץ
* הקורס לא יינתן בשנה"ל תשע"ו
0691230001 - אקלים א"י* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ' | שו"ת | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
* לא יינתן בשנה"ל תשע"ו
* מוכר לתואר שני
0691254401 - אזורי אקלים ע"פ כדור הארץ* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
* מוכר לתואר שני
0691299301 - יישומי מטאורולוגיה בעידן של שינוי אקלימי* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברוך זיו | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
* מוכר לתואר שני
0691291201 - כלים כימיים ישומיים במי תהום* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 232 |
* דרישת קדם- מבוא למדעי כדור הארץ
* דרישת קדם - מבוא להידרוגיאולוגיה
* מוכר לתואר שני
0691217801 - חופי הים התיכון של ישראל* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צבי רון | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
* +3 ימי סיור
0691286001 - יחסי גומלין בין קרקע וסביבה בישראל* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר ' | שו"ת | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם מומלצת - קרקעות ישראל
* הקורס לא יינתן בשנה"ל תשע"ו
* מוכר לתואר שני
שיעורי בחירה (שנים ב' וג'): עיר, סביבה ותכנון (כולל היסטורית
0691211701 - צדק חברתי וסביבתי* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 232 |
* כולל שלושה סיורים
0691247701 - גיאוגרפיה רפואית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכה הופ | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
0691290201 - גיאוגרפיה קוגניטיבית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם: מבוא לסביבת האדם
0691292901 - גיאוגרפיה היסטורית סביבתית בעת החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון בלסלב | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 013 |
* מוכר לתואר שני
0691247801 - סוגיות בתכנון תחבורה* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית
0691258901 - המשמעות התרבותית של נופים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 232 |
0691225001 - אתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
0691252701 - תכנון עירוני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם- מבוא לסביבת האדם: מרחב, מקום וסביבה
* או יסודות הגיאוגרפיה העירונית
* מוכר לתואר שני
0691252101 - תכנון מרחבי בישראל* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
* מוכר לתואר שני
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0691210001 - גיאוגרפיה של תעופה* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 013 |
* דרישת קדם - יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית
* מוכר לתואר שני
0691234501 - עיר ופרבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה צפריר-ראובן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
*דרישת קדם - גיאוגרפיה עירונית
0691256901 - סכנות סביבתיות בעיר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 104 |
0691244501 - גיאוגרפיה חברתית של העיר* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם-יסודות הגיאוגרפיה העירונית
* מוכר לתואר שני
שנה ג'
"מחנה" מחקר
0691300101 - פרויקט מחקר בגיאוגרפיה* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | פרויקט | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
* קורס חובה למסלול חד חוגי וקורס בחירה למסלול דו-חוגי
* (4 ש"ס נ"ז לתלמיד)
סמינריונים
* דרישת קדם - שיטות מחקר
0691388801 - גיאוגרפיה עירונית* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
פרופ' יצחק אומר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
* דרישת קדם - מרחב, מקום, סביבה: מבוא לסביבת האדם
0691389901 - מים וסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |
0691356801 - ניידות תחבורה וקיימות* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ' | סמינר | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם- יסודות הגיאוגרפיה הכלכלית
* הקורס לא יינתן בשנה"ל תשע"ו
0691362001 - נושאים נבחרים באקלים* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
0691335501 - תכנון ושונות בעיר היזמית* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | יד אבנר | 104 |
* דרישת קדם - תכנון מרחבי בישראל או תכנון עירוני
0691311801 - חישה מרחוק ומערכות מידע גיאוגרפיות* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
* פעם בשבועיים יתקיים השיעור בכיתה 227
* דרישת קדם - יסודות החישה מרחוק או
* הקורס מערכות מידע גיאוגרפיות מתקדמות (ממ"ג ב' 0691.200201
תואר שני
* קורסי חובה
0691428801 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
* אחת לשבועיים
0691428901 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 120 |
* אחת לשבועיים
0691469901 - זרמים מתודולוגיים בגיאוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0691488401 - שיטות מחקר איכותניות מתקדמות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 232 |
0691484201 - שיטות מחקר כמותיות מתקדמות* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 227 |
* דרישת קדם-שיטות מחקר כמותיות
גיאואינפורמטיקה
0691443401 - תיאוריה ופרקטיקה בחישה מרחוק של הסביבה* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנה ברוק | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 227 |
* דרישת קדם - קורס יסודות החישה מרחוק
* (4 ש"ס נ"ז לתלמיד)
0691443401 - תיאוריה ופרקטיקה בחישה מרחוק של הסביבה* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנה ברוק | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | יד אבנר | 227 |
0691442601 - ניטור זיהום אוויר בחישה מרחוק* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - יסודות החישה מרחוק
0691411701 - חידושים במודלים גיאוגרפיים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
0691424401 - ניתוח טופולוגי של מערכת מידע גיאוגרפית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 012 |
* דרישת קדם:
*גיאואינפורמטיקה - מערכות מידע גיאוגרפיות (ממ"ג א')
0691477201 - קבלת החלטות מרחביות בעזרת GIS (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ' | שו"ס | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם- גיאואינפורמטיקה - מערכות מידע גיאוגרפיות
*(ממ"ג א')
* הקורס לא יינתן בשנה"ל תשע"ו
0691449301 - היבטים תיאורטיים ויישומיים של הקמת מערכות מידע גיאוגרפיות* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק בננסון | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 104 |
* דרישת קדם- גיאואינפורמטיקה - מערכות מידע גיאוגרפיות
*(ממ"ג א')
0691431201 - ישומים בחישה מרחוק של הסביבה* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איל בן - דור | סמסטר ב' | שו"ס | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם:
*תיאוריה ופרקטיקה בחישה מרחוק של הסביבה
* הקורס לא יינתן בשה"ל תשע"ו
0691488201 - שימוש בלווין MODIS למיפוי תופעות סביבתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדרה צ'ודנובסקי | סמסטר ב' | שו"ס | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 227 |
אקלים, קרקע, משאבי מים וסביבה
0691462501 - תכנון תואם אקלים וסביבה* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד פוצטר | סמסטר א' | שו"ס | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 013 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים
0691448401 - התפתחות הכשרת הקרקע באזורים הרריים בא"י (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צבי רון | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 104 |
0691443301 - אירועי מזג אוויר קיצוניים והקשרם הסביבתי א'-ההיבט הגלובלי* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם - מבוא ולאלים ובעיות הסובב
0691443501 - אירועי מזג אוויר קיצוניים והקשרם הסביבתי ב'- ההיבט המקומי* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ' | שו"ס | 00:00–00:00 |
* דרישת קדם - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
* הקורס לא יינתן בשנת הלימודים תשע"ו
0691418601 - סוגיות בזיהום מים- מקורות, תהליכים ומנגנונים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 013 |
0691436201 - סוגיות בטיפול במים וטיפול במים ושפכים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דרור אבישר | סמסטר ב' | שו"ס | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 232 |
0691462601 - סדנה בתכנון אקלימי-סביבתי* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד פוצטר | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 012 |
* דרישת קדם - תכנון תואם אקלים וסביבה
* + 2 קורסי בחירה נוספים בתכנון
סביבה ותכנון עירוני
0691486901 - פרוייקט יישומי: בניית חבילת מדיניות לקידום תחבורה בת קיימא* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר א' | פרויקט | ב' | 16:00–20:00 | יד אבנר | 012 |
* נדרש הקורס ניידות תחבורה וקיימות במקביל
0691426601 - ניידות תחבורה וקיימות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר א' | שו"ס | ב' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
0691436601 - נחלת הכלל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 012 |
* דרישות קדם- שיטות מחקר איכותניות מתקדמות
*או שיטות מחקר איכותניות
* תכנון עירוני או תכנון מרחבי בישראל
0691401101 - תיאוריות בתכנון ועיצוב עירוני* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0691452201 - חוקי תכנון ובניה: היבטים משפטיים וכלכליים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז ברזילי | סמסטר א' | שו"ס | ד' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
0691417401 - אתגרים תכנוניים: הדינמיקה בין העיר לתעשייה בתחילת המאה ה-21* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 104 |
*דרישת קדם: שני קורסים בתכנון
0691491901 - גיאופוליטיקה של מים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ס | ב' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 115 |
0691436001 - התנהגות מרחבית בסביבה עירונית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
* דרישת קדם- ניתוח טופולוגי של מערכת גיאוגרפית
0691489901 - ויכוחים בתיאוריות מתקדמות בתכנון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 213 |
* דרישת קדם- תכנון עירוני או תכנון מרחבי בישראל
0881600501 - אוטופיה כמתודולוגיה חשיבה ותכנון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי חתוקה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | יד אבנר | 104 |
0691417501 - סוגיות בקיימות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 18:00–20:00 | יד אבנר | 012 |
0691411001 - תרחישים לתחבורה וניידות* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה גבעוני | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 104 |
* דרישת קדם - תחבורה, ניידות וקיימות
0691439901 - פרויקט יישומי: צמיחת אזורי תפקוד בעיר* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק אומר | סמסטר ב' | פרויקט | ג' | 10:00–14:00 | יד אבנר | 012 |
* דרישת קדם- התנהגות מרחבית בסביבה עירונית
0691418401 - המרחב החברתי בעיר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 104 |
0691446501 - אסתטיקה סביבתית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר ' | שו"ס | 00:00–00:00 |
* הקורס לא יינתן בשנה"ל תשע"ו
0691485101 - פרויקט יישומי: תכנון, דיור וצדק חברתי ומרחבי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | פרויקט | ב' | 12:00–16:00 | יד אבנר | 104 |
* דרישת קדם- תכנון עירוני או תכנון מרחבי בישראל
0691433401 - אפידמיולוגיה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכה הופ | סמסטר ב' | שו"ס | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
0691999701 - בחינת גמר בעל פה (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | 00:00–00:00 |
0691999702 - בחינת גמר בעל פה (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר ב' | 00:00–00:00 |
תואר שלישי
0691555901 - סמינר דוקטורנטים: חקר המרחב והסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק שנל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 104 |