קורסי בית-הספר למדעי התרבות ע"ש שירלי ולסלי פורטר
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מחקר התרבות
לימודי התואר השני
לימודי השלמה
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 210 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041110209 - מבוא לסוציולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 208 |
קורסי חובה
0669100101 - מבוא למחקר התרבות (תאריך בחינה) | ||||||
מר רותם לשם | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0669506901 - טקסטים קלאסיים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דפנה הירש | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
קורס חובה למתקדמים
0669508201 - כתיבת הצעת מחקר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 262 |
סמסטר א'
קורסי בחירה
0669611201 - היסטוריה, מורשת וזיכרון בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פעת גוטמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 497 |
0669403801 - אנשים מדברים בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
0669611801 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
0669611701 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
0669507601 - המעבדה למחקר התרבות א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 |
0669508301 - המעבדה לתעביר ומגע בין תרבויות א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר פרופ' רפי גרינברג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 |
0669611401 - חומרים ופרקטיקות בתרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0669611501 - המעבדה למחקר תרבות הקהילה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גבריאל בר-חיים | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
סמסטר ב'
קורסי חובה
0669400801 - מחקר התרבות: מסורות ובעיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
קורסי בחירה
0669611001 - קבוצות אתניות והסתגלות תרבותית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 450 |
0669610901 - בית ושייכות בעולם גלובלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 301 |
0669610701 - הגירה, פזורה, גולה: נדידה והתפשטות של תרבויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0669508601 - המעבדה לתעביר ומגע בין תרבויות ב' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר פרופ' רפי גרינברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 |
0669611601 - הקהילה במאה ה-21 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גבריאל בר-חיים | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 |
0659241401 - גזע, לאום וגזענות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סנאית גיסיס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0693200301 - בין אפריקה לישראל: סוגיות בהגירה ופליטות** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
פרופ' גליה צבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
תוכנית הלימודים הקוגנטיביים של השפה ושימושיה
קורסי חובה
0688452401 - יסודות הפסיכו-בלשנות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
0688401401 - היבטים קוגניטיביים של שיח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0688401102 - שיטות מחקר בלימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רמה עמישב | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
0688452201 - סמינר מחלקתי לתלמידי תזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
קורסי בחירה
0688452101 - קשב זיכרון ומודעות בעיבוד שפה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חמוטל קריינר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
0688401601 - שפה ומוח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | ווב | 501 |
0688452001 - אה בה ציגלה מה: על הפרעות בשטף הדיבור מנקודת מבט פסיכובלשנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה שובל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0688444401 - דו לשוניות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי פורמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
0688500001 - הפקת שפה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה שובל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0688500101 - השינוי הלשוני בין גרמטיקליזציה לקונסטרוקציונליזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה שילדקרוט | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
קורסי בחירה מחוגים אחרים - מדעי הרוח
לשון עברית
0690430501 - ממשק פרוזודיה, שיח ותחביר בעברית המדוברת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלמה יזרעאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | ווב | 501 |
0690442801 - תהליכי לשון בעברית הישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת גונן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
היחידה למחקר התרבות
0669403801 - אנשים מדברים בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
המכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות ע"ש כהן
0659220401 - מודלים וסימולציות בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
1085443101 - פרקים באבולוציה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דור דניאל פרופ' יבלונקה חוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 203 |
בלשנות
סמסטר א'
0627402301 - סמינר נוירובלשנות: איזור ברוקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
0627419101 - סמינר עיבוד-חישוביות וקוגניציה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני קציר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 401 |
ד"ר רוני קציר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 401 |
0627402701 - פסיכובלשנות: שיטות מחקר ועיצוב ניסויים (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0627402702 - תר' פסיכובלשנות:שיטות מחקר ועיצוב ניסויים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מעיין קשב | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0627442001 - מתודולוגיות מחקר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–20:00 | ווב | 103 |
סמסטר ב'
0627314401 - אופטימליות סגמנטלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
0627403001 - סמינר פרגמטיקה ודקדוק (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מירה אריאל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | ווב | 102 |
0627407701 - נוירובלשנות: שפה ומוח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0627409501 - סמינר למידה: חישוביות וקוגניציה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני קציר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 401 |
ד"ר רוני קציר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 401 |
0627415001 - דמיון מבני ותפיסתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
החוג לספרות
0680516501 - הסיפור הקצר: פרספקטיבה קוגניטיבית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
קורסים מהחוג לפסיכולוגיה ומהחוג לתקשורת על בסיס מקום פנוי
1085443101 - פרקים באבולוציה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דור דניאל פרופ' יבלונקה חוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 203 |
1071493301 - אינטגרציה סמנטית: כיצד מקודדים ונקשרים מושגים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מודריק ליעד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 205 |
1071474801 - קבלת החלטות: תיאוריות, מודלים ותהליכים קוגניטיביים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אושר מריוס | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 205 |
1071477201 - פתרון בעיות : המודלים הקלאסיים וגישות חדשות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרייטלר שולמית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 205 |
1071474701 - מודלים חישוביים בתהליכים קוגניטיביים** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אושר מריוס | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | שרת | 214 |
1071477301 - חשיבה יצירתית וחשיבה המצאתית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרייטלר שולמית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1071474901 - פילוסופיה של תהליכים מנטליים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אושר מריוס | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
0455350501 - מיפוי המוח ודימות מוחי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אסף יניב | סמסטר א' | שיעור | א' | 09:00–12:00 | שרמן | 003 |
1071482301 - הדמיה מוחית בשיטות לא פולשניות** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מוכמל רועי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 204 |
קורסי תואר ראשון הפתוחים לתלמידי תואר שני (עד ל-8 ש"ס)
בלשנות
0627314601 - סוגיות בהתפתחות פונולוגית טיפוסית וא-טיפוסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גלית אדם | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 501 |
0627324001 - סמינר רכישת התחביר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירנה בוטויניק רתם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
0627361501 - רב-לשוניות ומגע בין לשונות בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי גפטר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
ד"ר רועי גפטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
תרבות עברית
0690345001 - המערך המושגי והלקסיקלי של העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0627361501 - רב-לשוניות ומגע בין לשונות בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי גפטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
ספרות
0680407501 - המטפורה: נקודת צומת בינתחומית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
שיעורי השלמה- קורסי ההשלמה אינם נחשבים במניין השעות לתואר
החוג לספרות
0680130201 - בעיות יסוד בתורת הספרות מפרספקטיבה קוגניטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 307 |
0680324601 - יצירה תרבותית בראי הקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
קורסי השלמה בבלשנות
סמסטר א'
0627101001 - מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0627101102 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627101103 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627101104 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סתיו קליין | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0627101105 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעה גלר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0627112001 - פונטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627213001 - תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נועה ברנדל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר אירנה בוטויניק רתם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0627213002 - תר' תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איה חייט | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627213003 - תר' תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
מר משה זיאת | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0627213004 - תר' תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
מר יקיר דלל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627218501 - מבוא לסוציובלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי גפטר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר רועי גפטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0627218901 - מבוא לפרגמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירה אריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
סמסטר ב'
0627222201 - בלשנות חישובית מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני קציר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 105 |
ד"ר רוני קציר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 105 |
0627222101 - תר' בלשנות חישובית מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
מר יונתן שפר | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627106001 - יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירנה בוטויניק רתם | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0627106002 - תר' יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הגר סקוטלסקי | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627106003 - תר' יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0627106004 - תר' יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שירן אופק | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627102201 - פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627102202 - תר' פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סתיו קליין | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627102203 - תר' פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יעל פירר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |
0627102204 - תר' פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדס יברכיהו | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 104 |
0627114201 - מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0627114202 - תר' מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אביב שונפלד | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0627114203 - תר' מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלון פישמן | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0627114204 - תר' מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר שפי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0627201101 - פונטיקה אקוסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0627211401 - רכישת שפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |