קורסי מיתוס מיתולוגיות ואגדות
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ מיתוס, מיתולוגיות ואגדות (מסגרת 322)
שיעורי חובה
יש לבחור 4 ש"ס מהרשימה שלהלן:
שיעורים שלא יילמדו במסגרת החובה, יכולים להלמד כבחירה
0662223701 - מבוא למיתולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0680120301 - מבוא לאגדה ולספרות העממית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0662116001 - כוכבים נופלים: קולנוע יידיש בין מזרח למערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0662112101 - תורת היצרים בפסיכואנליזה: קריאה בפרויד ובממשיכי דרכו (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
0672110201 - מבוא לספרות היוונית הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אייל ניסני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית ושל א"י בתקופות הקלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0671219401 - אידאולוגיה, תיאולוגיה ומלוכה במצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אור-לב ניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 220 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621111003 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621120501 - דת ופוליטיקה ביוון הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0671107401 - מבוא להיסטוריוגרפיה מקראית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עומר סרגי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0690230301 - לשונות וכתבים במרחב השמי (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי ברון | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 103 |
0690121501 - מבוא למקרא: (א) הספרות לסוגותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0690121601 - מבוא למקרא: (ב) המחקר לזרמיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0690190101 - חז"ל ספרותם ועולמם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ורד נעם | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0690229701 - סיפורי בראשית: מסורות ומקורות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גיא דרשן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0690293201 - ספרות הכישוף היהודית, מהעת העתיקה ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדעון בוהק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0687216001 - בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארבל קרן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0687245001 - מבוא לתרבות הוודה:מיתולוגיה,הגות ופולחן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687214601 - אלים שדים ואבות בדת הסינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0687245801 - אלוהויות נשיות בדת הטאיוונית:שורשים היסטוריים ונוהגים בני זמ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0687243801 - מוות ואלמוות בהודו הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0672153201 - עיבור ולידה פלאיים במיתולוגיה היוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
קורסים מפקולטות אחרות
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 210 |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 15:00–17:00 | נפתלי | 105 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ברם יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 105 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה - עודכן ב-3.1.16 (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיין תמר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041110109 - מבוא לאנתרופולוגיה - עודכן ב-3.1.16 (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיין תמר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 205 |
1041229001 - תיאוריה באנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פוראני חאלד | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041352901 - אנתרופולוגיה של "תרבות אמריקאית" (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייס אריקה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 204 |
0861158901 - האמנות המערבית משחר ההיסטוריה ועד הרנסנס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0821100501 - מבוא לאמנות קלאסית: אמנות יוונית ואמנות הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאלי טלילה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821100901 - המיתולוגיה באמנות (קורס חתך) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאלי טלילה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0821113101 - מבוא לאמנות קלאסית: האימפריה הרומית והפרובינקיה יהודה: מרכז (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פישר מתי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0821130601 - מבוא לאמנות ימי הביניים המוקדמים: דימויי פולחן (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פינקוס אסף | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
לפני הרישום יש לוודא דרישות קדם
לסמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה בהיקף 2 שס
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? קריאה ביקורתית של עתידנות טכנולוגית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0671111801 - ארכיאולוגיה וזהויות: תקופת הברזל א' בארץ-ישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0659304401 - המיתוס בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680410601 - דרקונים, גיבורים ומרחבים קסומים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
0697409101 - סמינר מתודולוגי-מיתוס ומשמעות בחקר הדתות וביהדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 207 (תוכנית אופקים) |
**סמינר מתכנית התואר השני בלימודי דתות
0697409201 - אלים ושדים ביהדות ובסין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גדעון בוהק פרופ' מאיר שחר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
**סמינר מתכנית התואר השני בלימודי דתות
0659304401 - המיתוס בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |