קורסי תולדות המאה העשרים
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ תולדות המאה העשרים (מסגרת 321)
ההקבץ לא ייפתח לתלמידים חדשים
לתלמידים חדשים מוצע הקבץ מודרנה פוסט-מדרנה חדש בתשע"ו
קורסי חובה - 4 ש"ס
**אחד משו"ת הבאים יהווה דרישת קדם לסמינריון בחוג להיסטוריה
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
קורסי ליבה
קורסים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
מהחוג להיסטוריה
0621169005 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0626168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
0621168802 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168803 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
קורסים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0677206101 - פוליטיקה, אידיאולוגיה ומשפט בעשור הראשון למדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
0677122901 - יהודי ארצות הברית, 2016-1654: היסטוריה, חברה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0677126601 - יהודים מואשמים בשיתוף פעולה - "משפטי שואה" באירופה ובישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
קורסים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622101001 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622101002 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
0622101003 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יואב אלון | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
ד"ר יואב אלון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622101004 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622101005 - תרגיל-מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 456 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662176101 - מבוא להיסטוריה של האקולוגיה: מארקדיה לסייבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662116801 - מבבל לניו-יורק (דרך תל-אביב): עיר ועירוניות במבט היסטורי ועכ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני רצ'קובסקי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
**זהה לקורס עיר ועירוניות שנלמד בתשע"ה וסגור בפני תלמידים של
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662176201 - שלא יעבדו עליכם: עדויות ושקרים ברשת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז מילר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662222701 - לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662312001 - מחלוקות מודרניות: כלכלה, ניהול, מדינה, דת** (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבירם שריאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0662207801 - רוסים ורוסיה בין המאות - תמה של תקופה ביצירותיו של א.פ. צ'כו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662222901 - מקורבנות לרוצחים: ג'נוסייד ואלימות המונית בדרום-מזרח אירופה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז שמואל סגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0662116001 - כוכבים נופלים: קולנוע יידיש בין מזרח למערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות * (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפני תלמידים שלמדו את "אל המערב" בשנים קודמות
0662115401 - צדק חברתי ואי/ שוויון בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
לתלמידי שנים ב'-ג'
0622218101 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0622216801 - איראן, ישראל והעולם הערבי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0622214701 - דברים שרואים מכאן לא רואים משם-קולנוע במזה"ת כערוץ לביקורת ח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
בחירה מהחוג לספרות
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות: מבוא היסטורי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0680208301 - סיפורת הלטינו-אמריקנית במאה העשרים: צמתים מרכזיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל בלאושטיין | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
בחירה מלימודי נשים ומגדר
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
בחירה מהחוג ללימודי מזרח אסיה**
**ד"ק: מבוא מתאים בתחום
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0687211601 - קוריאה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
בחירה מחוגים שונים בפקולטה למדעי הרוח
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0631114001 - מבוא לספרות ערבית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מחמוד כיאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
***הקורס מתנהל בשפה הערבית
קורסים מפקולטות אחרות (לתלמידי שנה ג' בלבד)
לתלמידי שנה ב'-ג' - לאחר השלמת שיעורי החובה, ניתן לבחור
אחד בלבד
1031100207 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031100209 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גני נועה | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 207 |
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821162201 - ***מבוא לאמנות עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הרצוג חנה פרופ' לוין אפשטיין נח פרופ' מזרחי ניסים פרופ' רבינוביץ דני | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 201 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברקאי תמר | סמסטר א' | שיעור | א' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רזילוב אלינור | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–11:00 | נפתלי | 206 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
מר זנדר רועי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–15:00 | נפתלי | 107 |
מהחוג לקולנוע
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות לתואר
0851661601 - מבוא לקולנוע בן זמננו א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851664801 - מבוא לקולנוע בן זמננו ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811220201 - מבוא לתיאטרון יהודי עברי*** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 211 |
0811213701 - מבוא לתיאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 208 |
מהפקולטה לאמנויות
0821162201 - ***מבוא לאמנות עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: מודרניזם ואוונגארד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861121001 - תחנות בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158901 - האמנות המערבית משחר ההיסטוריה ועד הרנסנס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0861159001 - האמנות המערבית מהרנסנס ועד ימינו ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
0861158801 - אמנות ופילוסופיה: מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בליך ברוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 211 |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: מודרניזם ואוונגארד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821162001 - מבוא לאמנות ישראלית: סוגיות נבחרות באמנות ישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שבי אורלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821172001 - מבוא לאמנות גלובאלית: תרבות חזותית, קולוניאליזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
0811213701 - מבוא לתיאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 208 |
0811124001 - אחרים בתיאטרון ובמופע הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 120 |
0662322801 - תיאוריה וביקורת: מודרנה ופוסטמודרנה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0811210001 - תיאוריות וביקורת : גישות תרבותיות-חברתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
**לפני הרישום יש לברר דרישות קדם
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה בהיקף של 2
0662322801 - תיאוריה וביקורת: מודרנה ופוסטמודרנה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? קריאה ביקורתית של עתידנות טכנולוגית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ועל האנש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662322901 - סוגיות עכשוויות בכלכלה - פרט, חברה וסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה כללית
ד"ק לסמינריון: שו"ת או מבוא במאה ה-20
ד"ק לסמינריון באמריקה-שו"ת או מבוא בארה"ב או אמל"ט
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0621323101 - רוסיה כאימפריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621327601 - מזרח גרמניה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621336901 - נוסעים-כותבים לטינו-אמריקנים: מבוליבר ועד צ'ה גווארה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0621324301 - אינדיאנים ברפובליקות ההיספנו-אמריקאיות, מאות 19 ו-20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
סמינריונים ופרו"ס מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
שימו לב - בפרו"ס/סמינרים של החוג למזה"ת
קיימת בחינה בנוסף לעבודה
לפני הרישום, יש לודא דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0622220701 - איראן בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0622322201 - דור שלם דורש שינוי - צעירים,מחאה וצדק חברתי במזה"ת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |