קורסי רטוריקה – אמנות הדיבור, הנאום והשכנוע
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ רטוריקה (מסגרת 340)
שיעורי חובה - 4 ש"ס
קורס שלא נלמד כחובה מומלץ שילמד בליבה/בחירה
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662223501 - ארגומנטציה בפעולה: ניתוח טיעונים וכשלים בזירה הציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתן אורקיבי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662207401 - יסודות בניתוח רטורי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גליה ינושבסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורי ליבה - 6 ש"ס
קורס שלא נבחר כקורס ליבה מומלץ שילמד כקורס בחירה
0662312001 - מחלוקות מודרניות: כלכלה, ניהול, מדינה, דת** (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבירם שריאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0672155601 - אמנות הדיבור ביוון וברומא: הנאום בבית הדין, באסיפה ובספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0662117001 - כוחן של מילים - נאומי מופת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0680210101 - ז'אנרים, קונבנציות וקלישאות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
** קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
שיעורי בחירה
0627101001 - מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0627101102 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627101103 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627101104 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סתיו קליין | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 205 |
0627101105 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעה גלר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0690230601 - המרחב הלשוני-חברתי-תרבותי באתיופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 103 |
0677124101 - עצמאות או נכבה? נרטיבים מתחרים 1949-1947 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 282 |
0677206101 - פוליטיקה, אידיאולוגיה ומשפט בעשור הראשון למדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
0618101201 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101202 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סתו זינגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618101203 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רון נויברגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101204 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף מנור | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618221801 - דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0618101205 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלירן חזיזה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0618101206 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קרן שחר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101207 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חן רווה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0627218901 - מבוא לפרגמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירה אריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0677126601 - יהודים מואשמים בשיתוף פעולה - "משפטי שואה" באירופה ובישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0680325601 - ספרות כעדות: ייצוגי השואה בממואר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0672213901 - ההיסטוריה על פי אוגוסטוס: ספרות ואמנות בשירות התעמולה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
0680312901 - החוויה הנאראטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
קורסים מפקולטות אחרות (לתלמידי שנים ב,-ג'.
לתלמידי שנים מתקדמות לאחר סיום שיעורי החובה
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
** קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
0851621301 - אגדות ( וס)אנדרסון:רטוריקה חדשנית בניאו -פוסטמודרניזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
1085105501 - שפה ותקשורת: מסר, שכנוע ופעולה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתן אורקיבי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 101 |
1085105502 - שפה ותקשורת: מסר, שכנוע ופעולה (תאריך בחינה) | ||||||
גב סטי שיר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 210 |
1085105503 - שפה ותקשורת: מסר, שכנוע ופעולה (תאריך בחינה) | ||||||
גב סטי שיר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 210 |
1085105504 - שפה ותקשורת: מסר, שכנוע ופעולה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שרייבר ענת | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–15:00 | נפתלי | 103 |
קורסים מהתכנית הבין-לאומית לתלמידי דוברי אנגלית בלבד
**הקף כל קורס 3 ש''ס, ישוקלל 2 ש"ס בהקבץ,
**אלא אם יוצמד לו קורס נוסף בן 3 ש"ס.
**הרישום לשיעור ייעשה ידנית במזכירות התכנית בבניין גילמן חדר
**יש להתעדכן בתאריכי מבחנים/עבודות לפני הרישום!
1662251001 - Rhetoric and Social Justice (תאריך בחינה) | ||||||
ד''ר שרון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם
0662313101 - תדמיות ומוניטין - הצגת האני בשיח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רות עמוסי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0662320201 - שפה מגלה ושפה מכסה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |