קורסי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות (מסגרת 659)
שיעורי חובה - בשנה א'
**כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כליבה/כבחירה
0659612601 - הסטוריה אינטלקטואלית א (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0659614101 - הסטוריה אנטלקטואלית ב (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
שיעורי ליבה
**כל קורס שלא יבחר כליבה, יכול להבחר כבחירה
מבואות החוג לפילוסופיה (לבחור שיעור אחד)
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
**או
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
**או
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
שו"ת מהחוג להיסטוריה כללית (4 ש"ס)
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | א317 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621130103 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0621150104 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
שיעורי בחירה
שיעורים מהמכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
0659612601 - הסטוריה אינטלקטואלית א (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659199501 - לוחות שנה ומחלוקות כתתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשבל רצון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0659305601 - מבוא לתיאוריה ביקורתית I - ממרקס להיידגר (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וגנר רועי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0659600101 - פילוסופיה של המתמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
0659221901 - מבוא לתיאוריה ביקורתית II - הסטרוקטורליזם הצרפתי ומה שאחריו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וגנר רועי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659541501 - חשיבה ביולוגית (השלמות+תואר) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0659250001 - מארג המציאות - חוקי יסוד בפיסיקה (השלמות+תואר) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0659221901 - מבוא לתיאוריה ביקורתית II - הסטרוקטורליזם הצרפתי ומה שאחריו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וגנר רועי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0659541501 - חשיבה ביולוגית (השלמות+תואר) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
שיעורי בחירה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662176101 - מבוא להיסטוריה של האקולוגיה: מארקדיה לסייבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662115401 - צדק חברתי ואי/ שוויון בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662222701 - לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662223601 - מהשואה אל עבר המפנה התיאולוגי: הפילוסופיה העכשווית אחרי הפוס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות * (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662223901 - פסיכואנליזה, היסטוריה וזיכרון: סוגיות נבחרות בחשיבה פסיכואנל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
שיעורי בחירה מהחוג לפילוסופיה
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב מירב | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101201 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101202 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סתו זינגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618101203 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רון נויברגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101204 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף מנור | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618252801 - תרגיל בפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יעל גזית | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101001 - מבוא ללוגיקה פילוסופית** (תאריך בחינה) | ||||||
מר רן לנצט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
שיעורים מתקדמים בחוג לפילוסופיה לאחר המבואות
0618202501 - שיעור יסוד - מרטין היידגר: שאלת ההוויה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0618211301 - שיעור יסוד - עצם, טבע ונפש בפילוסופיה של אריסטו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0618288001 - שיעור יסוד - תיאוריות של מקור השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0618284501 - שיעור יסוד - פסיכואנליזה ופילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618216201 - שיעור יסוד - פרקי יסוד בפילוסופיה הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618233401 - שיעור יסוד - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0618255001 - שיעור יסוד - ביקורת הדת בכתבי פרויד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0618286501 - שיעור יסוד - פילוסופיה של הנפש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0618298001 - קריאה בוויטגנשטיין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0618207501 - סובייקטיביות ואחרות במחשבה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618258201 - פרדוקסים וחשיבותם בפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618285801 - חברה ומחשבה אצל דלז וגואטרי (תאריך בחינה) | ||||||
מר אדם אבולעפיה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618235001 - תורת ההכרה ומטאפיסיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618235002 - תרגיל צמוד לנ"ל - מטאפיסיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמי כורם | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0618240102 - תרגיל צמוד לנ"ל - שפה (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר בן-יאיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א361 |
0618220901 - פילוסופיה של הדת - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618260101 - תורת המוסר - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 280 |
0618260102 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר (תאריך בחינה) | ||||||
מר אמיר ירצקי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618758502 - תרגיל צמוד לנ"ל- פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורי פרלמן | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618240002 - תרגיל צמוד לנ"ל- אסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטע סובינסקי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה כללית
0621120501 - דת ופוליטיקה ביוון הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני, 2016-1700 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621118201 - עושים היסטוריה: מבוא פרקטי לתיאוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2016 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117301 - רפובליקת ויימאר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621108601 - המאה האמריקנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי בחירה מחוגים שונים
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0697100201 - מבוא למדעי הדתות** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 260 |
0697100501 - תרגיל במבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קלרה אונגר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0672153901 - רפואה בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
קורסים בפקולטות אחרות - ניתן ללמוד רק לאחר סיום חובות
לתלמידי שנים ב'-ג' ניתן לבחור שיעור אחד בלבד
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלת לתואר
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
1041219101 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:30 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041219102 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יאבו מריאלה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 11:00–12:00 | נפתלי | 106 |
1041219103 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 11:00–12:00 | נפתלי | 204 |
1041219104 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יאבו מריאלה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 106 |
1041219105 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 108 |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
ד"ק לסמינריונים בחוג להיסטוריה כללית-שו"ת תקופתי או מבוא רל
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662322801 - תיאוריה וביקורת: מודרנה ופוסטמודרנה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? קריאה ביקורתית של עתידנות טכנולוגית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה
ד"ק: מבוא או שו"ת בתקופה המתאימה
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
**לפני הרישום נא לברר תנאי קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0621205701 - ידע בעל פה ואוריינות ביוון העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621239501 - הפרנציסקנים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0621268901 - מינות וקדושה בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621328501 - 'נשים חדשות' 'גברים חדשים':מגדר,פוליטיקה ומודרניות-1918-1750 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0621328601 - התשוקה למזרח באירופה של המאה ה-19: תרבות, מדע ואימפריאליזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרי אילני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
סמינריונים מהמכון להיס' ופילוס' של המדעי
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
יש לשים לב לדרישות קדם לפני הרישום
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0659200801 - האם המערב שוקע? היבטים פילוסופיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שטרנגר קרלו | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0659220401 - מודלים וסימולציות בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659220301 - שעונים וזמן מימי הביניים המאוחרים למאה העשרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0659612301 - הורקהיימר/אדורנו-"דיאלקטיקה של הנאורות" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659304401 - המיתוס בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659247201 - סוגיות בתולדות הטכנולוגיה בתרבות המערב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0659230701 - יצירתה של תרבות הסייבר: מדמיון טכנולוגי לגאולה חברתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | ווב | 501 |
0659199401 - המטאפיזיקה של הזמן בפילוסופיה האנאליטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0659248001 - דמיון,בדיה,וסיפור:הדיון העכשווי בפילוסופיה של הנפש ובמדעים ה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0659241401 - גזע, לאום וגזענות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סנאית גיסיס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
סמינריונים מהחוג לפילוסופיה
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
יש לשים לב לדרישות קדם לפני הרישום
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0618381401 - אמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0618386201 - ליוטאר: הדיפרנד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 450 |
0618365601 - שפינוזה: קריאה ב"אתיקה" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0618352801 - דיון בבעיות אקטואליות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618342901 - אמנות ופוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0618384001 - עמנואל לוינס: מובן ואחרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0618385701 - דיאלוג פילוסופי כמעצב סגנון חיים: מה אנו רוצים מהפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' נתנאל לאור | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |