קורסי תרבות הילד והנוער
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ תרבות הילד והנוער (מסגרת 701)
שיעור חובה
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662111501 - מפרפר נחמד לזהו-זה: הטלוויזיה החינוכית הישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0662112101 - תורת היצרים בפסיכואנליזה: קריאה בפרויד ובממשיכי דרכו (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0662195901 - מרחב בספרות ילדים ישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662196401 - ילדים ויצירתיות: המקרה של המדיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662103601 - אושר דיגיטלי: על טכנולוגיות לעיצוב רגשות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
0687205901 - צעירים ביפן:שינוי חברתי,שמירה על המסורת ופער הדורות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0602600601 - דור הרשת: תרבות המסכים בחייהם של ילדים ובני נוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0602601301 - לקרוא תמונה: איור בספרות ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אורנה גרנות | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 262 |
0672153201 - עיבור ולידה פלאיים במיתולוגיה היוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0680325001 - הנרטיב הילדי בסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
**סגור למי ששמע את הקורס בעבר כסמינר
0618210201 - "את כל זה לעבור בלבוש פעוט" - פילוסופיה וילְדוּת (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמרי הדר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0680120301 - מבוא לאגדה ולספרות העממית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0602601201 - מו"לות לילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0602610101 - תרבות הילד ויצירת התרבות העברית החדשה 1905-1880 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
קורסים מפקולטות אחרות
ניתן להשתתף בקורס אחד בלבד, לתלמידי שנים ב'-ג'
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1071290401 - מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מודריק ליעד | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1071290402 - מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מודריק ליעד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 201 |
1071232801 - "ורוד זה צבע של בנות"? - סוגיות בפסיכולוגיה של מגדר** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יואל דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
**דרישת קדם: "מבוא לפסיכולוגיה " או לימוד פרקים: 2, 7,
0721300601 - הורים כמתווכים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ארם דורית | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | שרת | 410 |
0721200001 - פסיכולוגיה של האישיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גוטמן עידית | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 111 |
בחירה מהפקולטה למשפטים
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לד"ק
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81
1411117001 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 17:00–19:30 | טרובוביץ | 301 |
1411211910 - דיני משפחה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411211911 - משפחה-קב' א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 203 |
1411211912 - משפחה-קב' ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 203 |
1411310901 - משפט עברי: יחסים כלכליים במשפחה במשפט העברי בהשוואה למשפט הי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
(לפני הרישום נא לברר דרישות קדם)
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662311801 - מזבוב ועד פיל- בעלי חיים בתרבות הילד* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
**דרישת-קדם: קורס מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד
0687228601 - משפחה ופולחן בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0602611001 - סיפור השואה לילדים: שלושה דורות של הבניית זיכרון שואה בקרב י (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
**ד"ק מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד
0602616001 - ילדים קוראים: המפגש עם הספר וחווית הקריאה בילדות בסיפורת העב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
**ד"ק מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד
0602611401 - מהו ילד בפסיכואנליזה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חגית אלדמע | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
0602614701 - ביתו השני של הילד: בית-הספר המודרני ממבט היסטורי-תרבותי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 497 |
**ד"ק מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד